Rozwiń swój biznes dzięki automatyce przemysłowej
  • Jesteśmy na rynku od 1993 r.
  • Zrealizowaliśmy ponad 150 tyś. zamówień
  • Profesjonalnie doradzamy klientom
Jesteś tutaj: Nowości produktowe

Nowości produktowe

Jesteś tutaj: Nowości produktowe
Czujnik wizyjny CS-60 najwyższa efektywność dla wymagających zadań związanych z kontrolą Czujnik wizyjny CS-60 najwyższa efektywność dla wymagających zadań związanych z kontrolą

Czujnik wizyjny CS-60 jest niezwykle uniwersalny i zapewnia wysoką wydajność.
Dzięki łatwej wymianie obiektywu i zintegrowanemu oświetleniu o wysokiej wydajności, CS-60 tworzy doskonałe obrazy w odniesieniu do odległości, pola widzenia i rozdzielczości. Narzędzia mogą być łatwo rozbudowywane poprzez aktualizacje oprogramowania i być indywidualnie dostosowywane w zależności od potrzeb. Wygodne, logiczne połączenie narzędzi i wszechstronne połączenie Profinet  dopełnia jego uniwersalność.

Laserowy czujnik odległości LAT52/LVHT52 z IO-Link Laserowy czujnik odległości LAT52/LVHT52 z IO-Link

Od dziesięcioleci firma Di-soric opracowuje czujniki odległości, które wyznaczają nowe standardy. Obecnie Di-soric wprowadza laserowe czujniki odległości z nowatorską funkcją obsługi - albo poprzez IO-Link, albo poprzez ręczną regulację za pomocą panelu sterowania. Dzięki IO-Link można skonfigurować określone ustawienia, zapisać je w IO-Link-Master i w razie potrzeby ponownie załadować - nawet z innym urządzeniem.

Miniaturowe czujniki optyczne - O200 - Wysoce niezawodne, kompaktowe, proste i cyfrowe Miniaturowe czujniki optyczne - O200 - Wysoce niezawodne, kompaktowe, proste i cyfrowe

Wszystkie rozwiązania techniczne (zasady działania) o bardzo wysokiej odporności na światło otoczenia. Niezawodne wykrywanie błyszczących, czarnych lub przezroczystych przedmiotów. Zmniejszenie nakładów na projektowanie, szybkie wdrożenie i oddanie do użytku. Pełna integracja w IIoT dzięki IO-Link

Temposonics® R-Series V dostępna teraz z komunikacją EtherCAT® Temposonics® R-Series V dostępna teraz z komunikacją EtherCAT®

Miło nam państwa poinformować, że gama sygnałów komunikacyjnych najnowszych przetworników położenia MTS Temposonics® serii R piątej generacji (PROFINET, EtherNet/IP™, SSI, i POWERLINK) została poszerzona o interfejs EtherCAT®

Czujnik wizyjny CS 50 - Najmniejszy na świecie przemysłowy czujnik wizyjny. Czujnik wizyjny CS 50 - Najmniejszy na świecie przemysłowy czujnik wizyjny.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WIELU ZASTOSOWAŃ

Najmniejszy na świecie czujnik wizyjny oferuje wysoką wydajność z łatwą obsługą dla wielu zadań kontrolnych w obszarze zastosowań przemysłowych - najlepsza wydajność dla kontroli całościowej, weryfikacji kąta obrotu detalu, kontroli obecności, zliczania obiektów i wielu innych.

Oświetlenie di-soric Oświetlenie di-soric

W ofercie firmy di-soric znajduje się zarówno oświetlenie do systemów wizyjnych, jak również oświetlenie do maszyn, czy oświetlenie stanowiskowe.

LASEROWE FOTOKOMÓRKI WIDELCOWE TYPU OGUL Maksymalna precyzja: Laserowe fotokomórki widelcowe typu OGUL

LASEROWE FOTOKOMÓRKI WIDELCOWE TYPU OGUL SĄ STOSOWANE W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI WYKRYCIA MAŁYCH CZĘŚCI

Seria OGUL dostępna z rozstawem 30, 50, 80 i 120 mm jest najlepszym rozwiązaniem, gdy celem jest niezawodna i szybka detekcja bardzo małych przedmiotów o wielkości zaledwie 0,03 mm.
Dzięki OGUL, pozycja i ułożenie cienkich przewodów, wierteł lub strzykawek może być z łatwością określona z dokładnością do 0,01 mm.

Nowe wyłączniki bezkontaktowe RFID w obudowach ze stali nierdzewnej. Nowe wyłączniki bezkontaktowe RFID w obudowach ze stali nierdzewnej.

Mechan Controls wprowadza do swojej oferty nową rodzinę bezkontaktowych wyłączników bezpieczeństwa, kodowanych w technologii RFID i wykonanych ze stali nierdzewnej (316). Spełniają one wszelkie wymagania najwyższego poziomu kodowania wg EN 14119, jednocześnie zapewniając pewne działanie w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, dzięki wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej. Wg producenta kombinacja tych cech i wynikających z nich korzyści stanowią o wyjątkowej unikalności tych wyłączników bezpieczeństwa.

MechanControls - nowy partner firmy Newtech Engineering MechanControls - nowy partner firmy Newtech Engineering

Mamy przyjemność poinformować, że firma Newtech Engineering Sp. z o.o. została oficjalnym partnerem firmy Mechan Controls Ltd w Polsce.

Oznacza to uzupełnienie naszej oferty o bezkontaktowe wyłączniki bezpieczeństwa, dostępne w szerokiem zakresie wykonań mechanicznych i aplikacyjnych.

AS-Interface – nowa generacja i znacznie większe możliwości! AS-Interface – nowa generacja i znacznie większe możliwości!

ASi-5 – Twoja prosta droga to cyfrowej przyszłości.

ASi-5 jest najnowszą odsłoną AS-Interface, globalnego i uznanego standardu sieciowego dla najniższego, czy też pierwszego, poziomu automatyzacji. ASi łączy czujniki i urządzenia wykonawcze ze sterownikiem, wykorzystując tyko jeden, dwużyłowy i nieekranowany, płaski przewód. Żółty przewód ASi przesyła dane i dostarcza zasilania w tym samym czasie do wszystkich urządzeń podrzędnych.