Nowości produktowe

Długo oczekiwane rozszerzenie dla serii red-y compact

Jako jedyny na świecie, zasilany bateryjnie (jedna bateria AA) przepływomierz / regulator masowy, seria red-y compact jest pozycją unikalną na rynku pomiaru przepływu gazów.

więcej
Ramowe bariery świetlne OGWSD / OGWTI z IO-LINK

Ramowe bariery świetlne di-soric mogą zostać szybko zamontowane i są natychmiast gotowe do pracy dzięki dokładnemu ustawieniu i kalibracji nadajnika i odbiornika

więcej
Inteligentne kamery dla aplikacji Przemysłu 4.0
Inteligentne kamery dla aplikacji Przemysłu 4.0 i algorytmów sztucznej inteligencji (AI)

Inteligentne kamery łączą możliwość przechwytywania obrazu wysokiej jakości i wydajne algorytmy przetwarzanie obrazu w obudowie klasy przemysłowej, dzięki czemu są idealną platformą przetwarzania obrazu dla zastosowań Przemysłu 4.0 i sztucznej inteligencji (AI).

więcej
Profilometr PS-30
Profilometr PS-30 Prosty i elastyczny do precyzyjnych zadań pomiarowych i inspekcji

WYŻSZA WYDAJNOŚĆ PRODUKCJI I LEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW


 
 

więcej
Oświetlenie maszynowe MB-R i kolumny sygnalizacyjne SBT-F
Oświetlenie maszynowe MB-R i kolumny sygnalizacyjne SBT-F / SBT-RGB z IO-LINK
więcej
czujniki wizyjne Baumer VeriSens®
„Rybim okiem z lotu ptaka” – korekcja dystorsji w czasie rzeczywistym w czujnikach wizyjnych Baumer VeriSens®

Zdjęcia wykonane obiektywem typu „rybie oko” zapewniają ciekawą perspektywę, jednak zniekształcenia obrazu mogą stanowić problem w przemysłowych zastosowaniach przetwarzania obrazu. Istnieje bowiem ryzyko, że obrazy nie będą mogły zostać przeanalizowane lub spowodują błędy podczas kontroli.

więcej
narzędzie ColorFEX®
Zobaczyć świat w kolorze… rewolucyjne narzędzie ColorFEX®

„Wielobarwność to mój ulubiony kolor” – przyznał kiedyś Walter Gropius, jeden z najbardziej znanych orędowników architektury i designu.

W przypadku wizyjnego przetwarzaniu obrazu ma to znacznie większe znaczenie niż jakikolwiek prosty parametr.

 

więcej
czujnik wizyjny cs-60 di-soric
Czujnik wizyjny CS-60 najwyższa efektywność dla wymagających zadań związanych z kontrolą

Dzięki łatwej wymianie obiektywu i zintegrowanemu oświetleniu o wysokiej wydajności, CS-60 tworzy doskonałe obrazy w odniesieniu do odległości, pola widzenia i rozdzielczości.

więcej
Laserowy czujnik odległości LAT52/LVHT52 z IO-Link
Laserowy czujnik odległości LAT52/LVHT52 z IO-Link

Od dziesięcioleci firma Di-soric opracowuje czujniki odległości, które wyznaczają nowe standardy. Obecnie Di-soric wprowadza laserowe czujniki odległości z nowatorską funkcją obsługi - albo poprzez IO-Link, albo poprzez ręczną regulację za pomocą panelu sterowania. Dzięki IO-Link można skonfigurować określone ustawienia, zapisać je w IO-Link-Master i w razie potrzeby ponownie załadować - nawet z innym urządzeniem.

więcej
Miniaturowe czujniki optyczne - O200 - Wysoce niezawodne, kompaktowe, proste i cyfrowe
Miniaturowe czujniki optyczne - O200 - Wysoce niezawodne, kompaktowe, proste i cyfrowe

Wszystkie rozwiązania techniczne (zasady działania) o bardzo wysokiej odporności na światło otoczenia. Niezawodne wykrywanie błyszczących, czarnych lub przezroczystych przedmiotów. Zmniejszenie nakładów na projektowanie, szybkie wdrożenie i oddanie do użytku. Pełna integracja w IIoT dzięki IO-Link

więcej
Temposonics® R-Series V
Temposonics® R-Series V dostępna teraz z komunikacją EtherCAT®

Miło nam państwa poinformować, że gama sygnałów komunikacyjnych najnowszych przetworników położenia MTS Temposonics® serii R piątej generacji (PROFINET, EtherNet/IP™, SSI, i POWERLINK) została poszerzona o interfejs EtherCAT®

więcej
Oświetlenie di-soric
Oświetlenie di-soric

W ofercie firmy di-soric znajduje się zarówno oświetlenie do systemów wizyjnych, jak również oświetlenie do maszyn, czy oświetlenie stanowiskowe.

więcej
LASEROWE FOTOKOMÓRKI WIDELCOWE TYPU OGUL
Maksymalna precyzja: Laserowe fotokomórki widelcowe typu OGUL

LASEROWE FOTOKOMÓRKI WIDELCOWE TYPU OGUL SĄ STOSOWANE W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI WYKRYCIA MAŁYCH CZĘŚCI

Seria OGUL dostępna z rozstawem 30, 50, 80 i 120 mm jest najlepszym rozwiązaniem, gdy celem jest niezawodna i szybka detekcja bardzo małych przedmiotów o wielkości zaledwie 0,03 mm.
Dzięki OGUL, pozycja i ułożenie cienkich przewodów, wierteł lub strzykawek może być z łatwością określona z dokładnością do 0,01 mm.

więcej
Nowe wyłączniki bezkontaktowe RFID w obudowach ze stali nierdzewnej.
Nowe wyłączniki bezkontaktowe RFID w obudowach ze stali nierdzewnej.

Mechan Controls wprowadza do swojej oferty nową rodzinę bezkontaktowych wyłączników bezpieczeństwa, kodowanych w technologii RFID i wykonanych ze stali nierdzewnej (316). Spełniają one wszelkie wymagania najwyższego poziomu kodowania wg EN 14119, jednocześnie zapewniając pewne działanie w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, dzięki wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej. Wg producenta kombinacja tych cech i wynikających z nich korzyści stanowią o wyjątkowej unikalności tych wyłączników bezpieczeństwa.

więcej
MechanControls
MechanControls - nowy partner firmy Newtech Engineering

Mamy przyjemność poinformować, że firma Newtech Engineering Sp. z o.o. została oficjalnym partnerem firmy Mechan Controls Ltd w Polsce.

Oznacza to uzupełnienie naszej oferty o bezkontaktowe wyłączniki bezpieczeństwa, dostępne w szerokiem zakresie wykonań mechanicznych i aplikacyjnych.

więcej
AS-Interface
AS-Interface – nowa generacja i znacznie większe możliwości!

ASi-5 – Twoja prosta droga to cyfrowej przyszłości.

ASi-5 jest najnowszą odsłoną AS-Interface, globalnego i uznanego standardu sieciowego dla najniższego, czy też pierwszego, poziomu automatyzacji. ASi łączy czujniki i urządzenia wykonawcze ze sterownikiem, wykorzystując tyko jeden, dwużyłowy i nieekranowany, płaski przewód. Żółty przewód ASi przesyła dane i dostarcza zasilania w tym samym czasie do wszystkich urządzeń podrzędnych.

więcej
Miniaturowe czujniki laserowe O300 do precyzyjnego wykrywania bardzo małych obiektów i szczelin
Miniaturowe czujniki laserowe O300 do precyzyjnego wykrywania bardzo małych obiektów i szczelin

Nowe miniaturowe czujniki laserowe O300 z IO-Link firmy Baumer są wyspecjalizowane w zakresie niezawodnego wykrywania bardzo małych obiektów i szczelin. Dzięki wiązce lasera, która skupia się w granicach 0,1 mm i wysokiej dokładności powtarzania wynoszącej 0,1 mm, obiekty mogą być bardzo dokładnie pozycjonowane i precyzyjnie kontrolować procesy.

więcej
Masowe przepływomierze serii red-y compact 2
Masowe przepływomierze serii red-y compact 2 zdobywcą nagrody Flow Control Innovation Award 2016!

Magazyn Flow Control śledzi zmiany i nagradza producentów przepływomierzy i innych urządzeń związanych z kontrolą/pomiarem własności cieczy i gazów od ponad dwóch dekad. Każdego roku Flow Control prezentuje najnowsze osiągnięcia I osiągnięcia technologiczne bazując na otwartych nominacjach i procesie głosowania wśród czytelników I użytkowników.

więcej
Czujniki Temposonics® z serii T teraz z wyjściem SSI
Czujniki Temposonics® z serii T teraz z wyjściem SSI

Czujniki serii T, opracowane specjalnie dla obszarów zagrożonych wybuchem, zostały rozszerzone o wyjście SSI, które, podobnie jak inne wyjścia CANBus i Analog, posiadają certyfikat Ex.

więcej
Elektroniczny wyświetlacz MA508/1
Elektroniczny wyświetlacz MA508/1 Quasi-absolutny, zasilany bateryjnie wyświetlacz LCD, odporna metalowa obudowa

Do obecnej oferty przyrządów do pomiaru długości, kąta obrotu i prędkości obrotowej SIKO dołączył nowy wyświetlacz MA508/1 .Nowy zasilany bateryjnie wyświetlacz z serii MA508/1 – w pełni programowalny i całkowicie autonomiczny.

więcej
Przepływomierze i regulatory masowe red-y compact
Przepływomierze i regulatory masowe red-y compact - jedyne na świecie zasilane standardowymi bateriami AA !!!

Jedyne na rynku przepływomierze masowe z zasilaniem bateryjnym zostały wyposażone w nowy wyświetlacz i szereg cech aplikacyjnych zapewniających jeszcze większą uniwersalność zastosowania.

więcej
przepływomierze i regulatory przepływu red-y
ZMIANY W SERII red-y compact

Firma Voegtlin zmienia wygląd i funkcjonalność przepływomierzy i regulatorów przepływu serii red-y compact. Te jedyne na rynku przepływomierze masowe z zasilaniem bateryjnym zostały wyposażone w nowy wyświetlacz i szereg cech aplikacyjnych zapewniających jeszcze większą uniwersalność zastosowania.

więcej
DUOmetric
Współpraca z firmą DUOmetric AG!

Newtech Engineering rozpoczął współpracę z niemieckim producentem barier optycznych DUOmetric.

więcej
Czujniki ultradźwiękowe serii UR18
NextGen w nowych obudowach

Kontynuując sukcesywne wprowadzanie czujników nowej generacji firma Baumer ma przyjemność zaprezentować ideę NextGen w obudowach cylindrycznych M18.

więcej
Czujniki ultrasoniczne U500
NextGen – rozszerzenie zakresu – jedna obudowa i dwie technologie

Wraz z wprowadzeniem serii czujników U500 mamy przyjemność rozszerzyć zakres produktów oferowanych w zakresie rodziny NextGen (poprzednio czujniki optyczne O500 i O300) o czujniki ultradźwiękowe.

więcej
przepływomierze seria red-y industrial
Przepływomierze i regulatory przepływu gazów nowej serii red-y industrial

Firma Voegtlin wprowadza na rynek nową serię przepływomierzy i regulatorów przepływu gazów – serię red-y industrial.

więcej
aktuatory DriveLine AG05
Dostosowanie parametrów maszyny z SIKO – 3 rozwiązania, 1 dostawca

Wraz z wprowadzeniem nowej serii aktuatorów DriveLine AG05 firma SIKO GmbH oferuje trzy mechanicznie kompatybilne rozwiązania, o różnym stopniu automatyzacji, dostosowane do parametrów maszyny i wymagań aplikacji.

więcej
czujniki ultradźwiękowe firmy Baumer
Nowe czujniki ultradźwiękowe firmy Baumer

Nowa seria czujników ultradźwiękowych firmy Baumer uzupełnia rodzinę tych produktów o rozwiązania dla aplikacji gdzie wymagany zasięg działania wynosi do 6m.

więcej
Czujniki SmartReflect
Czujniki SmartReflect w nowych obudowach: dodatkowe zalety dla użytkowników

Firma Baumer implementuje nagradzaną i innowacyjną technologię SmartReflect w czujnikach nowej generacji O500 i O300. Kombinacja ta zapewnia dodatkowe korzyści polegające na znacznym ograniczeniu kosztów operacyjnych przy jednoczesnym osiągnięciu maksymalnego poziomu niezawodności.

więcej
Czujniki optyczne Baumer O500
Nowa seria czujników optycznych – nowe korzyści dla użytkowników!

Wraz z nową serią O500 firma Baumer otwiera nowy rozdział w zakresie czujników optycznych, stawiając na doskonałe osiągi połączone z niesamowitą łatwości adaptacji i późniejszego użytkowania.

więcej
Seria Czujników Optycznych O500 firmy Baumer
Trzy technologie pomiaru w jednej serii czujników O500

Czujnik dyfuzyjny z funkcją tłumienia tła firmy Baumer (seria O500) idealnie nadaje się do aplikacji w maszynach stosowanych do wykrywania i pozycjonowania obiektów w czasie procesu transportowania i składania.

więcej
Regulator red-y smart z wyświetlaczem
red-y smart z wyświetlaczem

Wyświetlanie wartości natężenia przepływu, przepływu całkowitego oraz skonfigurowanej jednostki pomiarowej.

więcej
Czujnik LEX-100
LEX-100 Czujnik pomiaru intensywności światła

Czujnik wykorzystywany jest przy sprawdzaniu obecności światła jak również względnym pomiarem jego intensywności.

więcej
SmartReflect
SmartReflect™ – pierwsza na świecie bariera optyczna bez lusterka.
Najbardziej niezawodnym sposobem wykrywania obiektów wśród czujników optycznych jest metoda oparta na fizycznym przerwaniu zamkniętej wiązki światła pomiędzy barierami świetlnymi.
więcej
seria IWFM 08 czujników indukcyjnych
Czujnik pomiaru odległości - wysokie osiągi w miniaturowym formacie
Firma Baumer jako pionier w dziedzinie miniaturyzacji oferuje najmniejsze, a zarazem najsilniejsze układy pomiarowe w całym portfolio.
więcej
 czujnik pojemnościowy CFDK25
Mały i uniwersalny czujnik pojemnościowy CFDK25
Firma Baumer wprowadza na rynek nowy czujnik pojemnościowy CFDK 25, którego przeznaczaniem jest niezawodna detekcja dowolnych obiektów w przestrzeniach zamkniętych.
więcej
czujnik laserowy baumer
CO W TRAWIE PISZCZY?
Firma Baumer ciągle zaskakuje Nas innowacjami wprowadzanymi do swojego bogatego wachlarza produktów, a zatem co w trawie piszczy?
więcej
Niezwykły czujnik wizyjny
Już od dłuższego czasu w przemyśle stosuje się systemy wizyjne, które zwiększają jakość i wydajność produkcji, a przy tym zmniejszają jej koszty.
więcej
czujnik optyczny światłowodowy seria 66 baumer
Nowy czujnik optyczny światłowodowy - udoskonalony i łatwiejszy w obsłudze
Wraz z wprowadzeniem nowej serii 66 czujników optycznych firma Baumer udoskonaliła łatwość użycia czujników światłowodowych w aplikacjach.
więcej
czujniki laserowe do pomiaru odległości z rodziny OADM 13
Nowy czujnik laserowy do szczególnie wymagających aplikacji
Trzy nowe czujniki laserowe do pomiaru odległości z rodziny OADM 13 z 1 klasą lasera mogą rozwiązać szczególnie wymagające, jak dotąd nierozwiązalne zadania, pozostając łatwymi w obsłudze.
więcej

Nowości produktowe z zakresu automatyki przemysłowej

Automatyka przemysłowa to dział inżynierii, który praktycznie bez przerwy ulega unowocześnianiu. Dlatego tak istotne jest śledzenie nowinek technologicznych z branży i wdrażanie nowych rozwiązań w swojej firmie. Dzięki temu produkcja zawsze będzie na najwyższym poziomie.

Co nowego w automatyce przemysłowej?

Urządzenia stale są przystosowywane do trudnych warunków, tak aby były jeszcze bardziej zaawansowane i niezawodne. Nadrzędnym celem automatyki przemysłowej jest zminimalizowanie udziału człowieka i wyeliminowanie możliwych błędów wynikających z czynnika ludzkiego. Modernizacja urządzeń jest naturalnym krokiem, który związany jest ze zmieniającymi się standardami czy wycofywaniem przestarzałych technologii.

Wśród nowości technologicznych można znaleźć miedzy innymi stale ulepszane: czujniki odległości, czujniki obecności, enkodery, elementy systemów wizyjnych i wiele innych. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwala zwiększać zyski, wyprzedzać konkurencję i co ważniejsze kreować całkiem nowe standardy rynkowe. Automatyzacja przemysłowa jest istotna z punktu widzenia procesów produkcyjnych. Znacząco je usprawnia, eliminuje potencjalne przestoje, gwarantuje precyzję wykonania, usuwa błędy i nieścisłości. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej oraz robotyki – poznaj nowości produktowe.