Zaufali nam:
  • Mubea Automotive Poland Sp. z o.o.
  • HORTEX Sp. z o.o.
  • Kompania Piwowarska S.A.
  • Beumer Group Poland Sp. z o.o.
  • Stellantis Gliwice Sp. z o.o. - Oddział Tychy
  • NESTLE Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o.
  • EUROBOX Polska Sp. z o.o.

Szkolenia

Podstawy aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki dla utrzymania ruchu

Chcesz wdrożyć innowacyjne rozwiązania w swojej firmie? Zacznij od przeszkolenia swoich pracowników. Nasi eksperci przygotowali profesjonalne szkolenie „Podstawy aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki dla utrzymania ruchu”

więcej
Szkolenie AS-Interface

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń z zakresu sieci AS-Interface oraz AS-Interface Safety At Work (zagadnienie bezpieczeństwa w sieci ASi).

więcej

Szkolenia z automatyki przemysłowej

Szkolenia z zakresu automatyki przemysłowej to sposób na podniesienie swoich kwalifikacji oraz kompleksowe przygotowanie do wdrożenia obsługi poszczególnych systemów i komponentów. Wprowadzenie rozwiązań automatyki przemysłowej skutkuje wzrostemwydajności w firmie na każdym etapie procesu, a także minimalizacją błędów produkcyjnych do wartości poniżej 1%, ale warto poprzedzić je odpowiednim przygotowaniem.

Automatyka przemysłowa w praktyce

Szkolenia z automatyki przemysłowej prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowany i doświadczony personel, dzięki czemu zdobyta wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce.

Oferta obejmuje między innymi szkolenie z podstaw automatyki, które pozwoli na usystematyzowanie podstawowych zagadnień z tego zakresu oraz sieci AS-I obejmujące zasady działania sieci AS-I, jej podstawy techniczne, podstawowe prace utrzymania ruchu, diagnostykę oraz implementację funkcjonalności bezpieczeństwa.

Udział w szkoleniach to nie tylko podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji, ale także wiele korzyści dla całego przedsiębiorstwa. Znajomość systemów automatyki przemysłowej pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów oraz utrzymanie płynności pracy.