Producenci

Partnerzy

di-soric
Baumer
SIKO GmbH
ifm electronic
Temposonics
Bihl + Wiedemann GmbH
Mechan Controls Ltd
Kiepe GmbH
MOLLET
Vögtlin Instruments GmbH
KEM - Kueppers Elektromechanik
ACS Control System
Haake Technik
Duometric
Proxitron
eddylab

Dostawcy

ABB
Allen Bradley
Balluff
Banner
Beckhoff
Bernstein
Burster
Contrinex
Datasensor
Destaco
Eaton
Elcis
Eltra
EMX industries inc.
Endine
Epcos
Euchner
Festo
Gefran
Honeywell
Kendrion Kuhnke
Keyence
Lenze
Leuze
Lumberg
Megatron
Micro Detectors
Mitsubishi
Moeller
Murrelektronik
Novotechnik
Omron
Panasonic
Pepperl + Fuchs
Phoenix Contact
Pil
PILZ
Pizzato
Rechner
Schmersal
Schneider Electric
Sick
Siemens
SMC
Stahl
SWR engineering
Telco
Telemecanique
Turck
Wenglor
Wika
Xecro

Wiodący producenci automatyki przemysłowej

Proponujemy rozwiązania wyłącznie wyselekcjonowanych producentów, które oferują innowacyjne i niezwodne produkty z zakresu automatyki przemysłowej. Nasze doświadczenie w branży pozwoliło nam wybrać sprawdzonych producentów i stworzyć zróżnicowaną ofertę produktową.

Postaw na sprawdzoną markę

Wśród producentów, których produkty znajdziesz w naszej ofercie, można wymienić: di-soric specjalizujący się m.in. w produkcji systemów wizyjnych, Baumer będący czołowym dostawcą sensoryki, enkoderów i przyrządów pomiarowych na świecie, SIKO GmbH, w którego ofercie znajduje się pełna gama nowoczesnych urządzeń pomiarowych czy Mollet specjalizujący się w produkcji urządzeń zabezpieczających proces załadunku silosów. Proponujemy także asortyment ifm electronic, Kiepe GmbH, eddylab, Duometric i wielu innych.

Asortyment obejmuje liczne czujniki, które sprawują kontrolę nad pracą poszczególnych elementów linii produkcyjnych, jak i wiele innych niezbędnych komponentów. Dzięki kompleksowości oferty każdy klient zyskuje możliwość stworzenia dedykowanego rozwiązania, które spełni wszystkie wymogi i będzie dopasowany do specyfiki danego zakładu przemysłowego.

Szeroki wybór produktów wiodących producentów pozwala na dostarczenie klientom zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej. Stale uzupełniamy ofertę o nowinki technologiczne i oferujemy profesjonalne doradztwo. Zapewniany indywidualne podejście do każdego powierzonego nam projektu.