Rozwiń swój biznes dzięki automatyce przemysłowej
  • Jesteśmy na rynku od 1993 r.
  • Zrealizowaliśmy ponad 150 tyś. zamówień
  • Profesjonalnie doradzamy klientom
Jesteś tutaj: Producenci » Partnerzy i dostawcy

Partnerzy i dostawcy

Jesteś tutaj: Producenci » Partnerzy i dostawcy
di-soric
di-soric

Od 40 lat di-soric specjalizuje się w tworzeniu, rozwijaniu i dostarczaniu spectrum rozwiązań, wysokiej jakości czujników dużej wydajności, systemów wizyjnych od akcesoriów w postaci oświetlenie wizyjnego i obiektywów po zawansowane rozwiązania do detekcji i czytania kodów 1D i 2D. Lata doświadczania sprawiły, że w każdej dziedzinie przemysłu jest w stanie zaoferować rozwiązanie godne zaufania, od prostych czujników indukcyjnych, czujników wizyjnych po systemy bezpieczeństwa.

Baumer
Baumer

Newtech Engineering jest oficjalnym przedstawicielem firmy Baumer w Polsce. Firma zaliczana jest do światowych liderów w produkcji automatyki przemysłowej.  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra inżynierska, bogato wyposażone zaplecze techniczne oraz szwajcarska precyzja gwarantują dostawę urządzeń na najwyższym światowym poziomie.

SIKO GmbH
SIKO GmbH

Firma SIKO została założona w 1963 roku przez dr inż. Güntera Wandresa w miejscowości Buchenbach. Od początku istnienia jej dewizą jest jakość i precyzja. W chwili obecnej firma produkuje całą gamę innych urządzeń pomiarowych takich jak: przetworniki obrotowo-impulsowe, mierniki linkowe, szereg programowalnych wyświetlaczy współpracujących z przetwornikami, silniki pozycjonowania osiowego, inklinometry.

ifm electronic
ifm electronic

ifm electronic

ifm electronic oferuje produkty i systemy do automatyzacji procesów technologicznych. Szeroki wybór naszych urządzeń z zakresu sensoryki, techniki sterowania i sieci przemysłowych pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych w każdej branży. Gwarantujemy najwyższą jakość, popartą ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie automatyzacji systemów.

Temposonics
Temposonics

Precyzja, stabilność, czy powtarzalność pomiaru to tylko niektóre synonimy marki Temposonics w świecie pomiaru przesunięć liniowych. To właśnie wysoka jakość od wielu lat jest priorytetem dla światowego lidera w dziedzinie produkcji absolutnych enkoderów liniowych, jakim bez wątpienia jest firma Temposonics.

Bihl + Wiedemann GmbH
Bihl + Wiedemann GmbH

Firma Bihl+Wiedemann jest dostawcą urządzeń automatyki, związanych z technologią sterowania maszynami oraz całymi liniami technologicznymi, w oparciu o sieć przemysłową As-Interface.

Firma jako pierwsza wprowadziła i uzyskała certyfikację nowego standardu sieci AS-I v.3.0, dzięki któremu możliwe jest szybsze przesyłanie danych analogowych oraz diagnostyka całej sieci z poziomu jednostki sterującej.

Mechan Controls Ltd
Mechan Controls Ltd

Firma Mechan Controls powstała na początku lat siedemdziesiątych XX wieku i zajmuje się projektowaniem oraz produkowaniem elementów osłon zabezpieczających do maszyn eksploatowanych w trudnych warunkach środowiskowych panujących w branży produkcji puszek.

Kiepe GmbH
Kiepe GmbH

Kiepe to wiodący producent wysokiej klasy urządzeń do monitorowania i kontroli przenośników taśmowych. Urządzenia te spełniają wysokie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa obsługi i urządzeń. Są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach.

Obudowy o dużej wytrzymałości wykonane między innymi z aluminium sprawdzają się w wymagających aplikacjach.

MOLLET
MOLLET

Firma Mollet bazując na swoim już prawie 30-letnim doświadczeniu oferuje czujniki do pomiaru poziomu materiałów sypkich oraz urządzenia zabezpieczające proces załadunku silosów.

Produkty firmy Mollet przeznaczone są do detekcji minimalnego i maksymalnego poziomu materiałów sypkich takich jak: pyły, proszki, granulaty, materiały ziarniste.

Vögtlin Instruments GmbH
Vögtlin Instruments GmbH

Firma Voegtlin istnieje od 1986 roku i od tego czasu nieustannie dostarcza zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań dla zadań precyzyjnego pomiaru przepływu gazów i sterowania. Lata doświadczeń na polu różnych aplikacji przekładane są bezpośrednio na korzyści dla użytkowników.

KEM - Kueppers Elektromechanik
KEM - Kueppers Elektromechanik

Firma KEM posiada ponad 45-letnie doświadczenie na polu pomiarów przepływu, połączone z wdrażaniem i rozwojem innowacyjnych i nowoczesnych produktów specjalizowanych. Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim wspaniałym produktom oraz indywidualnie zorientowanym usługom.

ACS Control System
ACS Control System

Proponuje indywidualne rozwiązania - na całym świecie!
ACS- CONTROL- SYSTEM GmbH oferuje rozwiązania dostosowane do wymagań klienta, wykorzystując całą swoją wiedzę technologiczną z zakresu pomiaru i kontroli.

Flagowymi produktami firmy są czujniki ciśnienia oraz pojemnościowe czujniki poziomu. ACS-CONTROL-SYSTEM może być dla Ciebie partnerem w zakresie doboru innowacyjnej aparatury do pomiaru poziomu napełnienia, poziomu wody, pomiaru ciśnienia, temperatury i przepływu.

Haake Technik
Haake Technik

W ofercie firmy Haake Technik znajdują się urządzenia dotykowe oraz systemy kontroli dostępu (kluczowe). Wszystkie komponenty systemów HST wykonane są ze stali nierdzewnej i zapewniają pełną ochronę dostępu.

Duometric
Duometric

DUOmetric oferuje szeroką gamę barier optycznych. Dzięki kompaktowej budowie mogą być zamontowane nawet w ograniczonej przestrzeni. System jest modułowy i zorientowany na potrzeby klienta.

Proxitron
Proxitron

Proxitron to firma o zasięgu globalnym, działająca w dziedzinie technologii czujników z ponad 35-letnim doświadczeniem. Projektują i produkują wyłącznie w Niemczech. Produkcja w tym kraju pozwala zagwarantować im najwyższe standardy. Projektują urządzenia w oparciu o potrzeby klienta i dążą do dostosowania sprawdzonego, standardowego produktu tak, aby pasowały do najbardziej wymagających aplikacji.

eddylab
eddylab

Eddylab to nowoczesna firma, która z pasją rozwija, projektuje i produkuje czujniki do pomiaru odległości i pozycji oraz dostarcza integralne rozwiązania systemowe.

Oprócz standardowej linii produktów, które posiada w magazynie do zastosowań w przemyśle, posiada również czujniki na zamówienie. Eddylab w ścisłej współpracy z klientami opracowuje ultra precyzyjne czujniki zgodne z mottem "czujniki stworzone aby działać".

EMX industries inc.
EMX industries inc.

Firma EMX Industries, Inc. została założona w 1987 roku. Podstawowym celem firmy była produkcja i dostarczanie systemów kontroli dostępu opartych na produkowanych przez firmę czujnikach oraz nadrzędnych jednostkach kontroli.

Poza systemami kontroli dostępu firma produkuje specjalizowane i zaawansowane technicznie czujniki dla automatyzacji procesów produkcyjnych.

SWR engineering
SWR engineering

SWR Engineering – lider na rynku pomiarów materiałów sypkich - od ponad 17 lat dostarcza na rynek urządzenia wykorzystujące zjawiska mikrofalowe. Pomiar ilości transportowanego materiału, pomiar jego wilgotności czy też tylko detekcja tego przepływu to dla firmy SWR codzienna praca.