Długo oczekiwane rozszerzenie dla serii red-y compact

Jako jedyny na świecie, zasilany bateryjnie (jedna bateria AA) przepływomierz / regulator masowy, seria red-y compact jest pozycją unikalną na rynku pomiaru przepływu gazów.

Elastyczność tej serii urządzeń dopełnia możliwość wymiany modułu bateryjnego na taki, umożliwiający zasilenie z zewnętrznego źródła 24VDC. Ale na tym możliwości się nie kończą! Od dłuższego czasu dostępny jest moduł alarm. Umożliwia on nie tylko zasilenie urządzenia z zewnętrznego źródła, ale dostarcza również binarnych wyjść alarmowych, dowolnie konfigurowalnych (oczywiście z poziomu wyświetlacza). Jednym brakującym elementem serii red-y compact była możliwość podłączenia urządzenia do systemu nadrzędnego, w celu, na przykład, rejestracji pomiarów przepływu. I to się właśnie zmieniło.

Nowy, już dostępny moduł analogowy serii compact, pozwala na skorzystanie z wyjścia analogowego i wyjścia impulsowego. Jak poprzednio, do konfiguracji nie jest wymagane żadne oprogramowanie, bo wszystkie operacje przeprowadzane są z wykorzystaniem zabudowanego wyświetlacza cyfrowego. Moduł dostarcza jednego, aktywnego wyjścia 4…20mA (konfigurowalnego w zakresie 0-22mA) oraz wyjścia impulsowego do 25Hz.

Więcej informacji, przedstawionych w bardzo czytelny i przystępny sposób, znajdą Państwo w tym krótkim filmie:

 

Przegląd produktu

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:
Bogdan Sikora
+48 694 467 166
bs@newtech.com.pl