Podstawy aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki dla utrzymania ruchu

Chcesz wdrożyć innowacyjne rozwiązania w swojej firmie? Zacznij od przeszkolenia swoich pracowników. Nasi eksperci przygotowali profesjonalne szkolenie „Podstawy aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki dla utrzymania ruchu”

Skierowane jest ono m.in. do pracowników utrzymania ruchu w automatyce przemysłowej. Za merytorykę i prowadzenie szkolenia odpowiadają branżowi praktycy o wieloletnim stażu i z doświadczeniem pedagogicznym.

 

Co obejmuje szkolenie?
Na naszym szkoleniu stawiamy przede wszystkim na połączenie wiedzy z umiejętnościami praktycznymi. Każdy z uczestników otrzymuje od nas w pełni przygotowane stanowisko szkoleniowe, na którym wykonuje zadania. Wśród zagadnień poruszanych w programie znajdują się m.in.:

·         podstawowe pomiary elektryczne prądu, napięcia i rezystancji,

·         prawa Kirchoffa i Ohma,

·         sposób czytania schematów elektrycznych,

·         rodzaje zabezpieczeń  elektrycznych,

·         informacje o wyłącznikach, przekaźnikach i innych elementach budowy automatyki przemysłowej,

·         zagadnienia dotyczące utrzymania ruchu ciągu technologicznego i obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej.

 

Czy to szkolenie dla Ciebie?
Oferta szkoleniowa Newtech przygotowana jest przede wszystkim z myślą o początkujących pracownikach działu utrzymania ruchu, operatorach odpowiedzialnych za wymianę podzespołów w maszynach i automatyce przemysłowej, inżynierach procesu, a także innych osobach, które chcą zdobyć wiedzę z tego obszaru. Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia, dlatego z powodzeniem mogą skorzystać z niego osoby bez żadnego doświadczenia w branży.

Jednodniowy kurs trwa 8 godzin i pozwala uczestnikom na zdobycie podstawowej wiedzy dla działów utrzymania ruchu. To doskonały wybór dla pracodawców, którzy szybko i sprawnie chcą wdrożyć nowych pracowników. Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat.

Zapraszamy do zapoznania się z programem kursu oraz do skorzystania z oferty przygotowanej przez specjalistów Newtech!