IWFM 18L9504/S35A - Indukcyjne czujniki pomiaru odległości
KOD PRODUCENTA: 10147042
KATEGORIA: Czujniki indukcyjne do detekcji odległości - Czujniki subminiaturowe
Producent: Baumer
(netto)
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
rw@newtech.com.pl
Opis
Indukcyjne czujniki pomiaru odległości
  • 0 … 6 mm
  • wyjście prądowe/napięciowe
  • złącze M8
  • -10 ... 70 °C
  • IP 67
Dane technicze
Dane podstawowe
typ montażu do zabudowy
odległość pomiarowa Sd 0 … 4 mm
rozdzielczość < 0.005 mm
powtarzalność 0.01 mm
błąd liniowości ± 160 µm
dryf temperaturowy ± 4 % (Całego zakresu)
Dane elektryczne
czas odpowiedzi (charakterystyka fabryczna) < 2 ms
zakres napięcia zasilania +Vs 15 … 30 VDC
maksymalny pobór prądu przy braku obciążenia 40 mA
obwód wyjściowy wyjście napięciowe / prądowe
sygnał wyjściowy 0 ... 10 V / 4 ... 20 mA
obciążenie rezystantywne > 1000 Ohm (Uout ) / 330 ... 1000 Ohm (Iout)
spadek napięcia Vd < 7.2 VDC (Iout)
zabezpieczenie przeciwzwarciowe tak
zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją tak
Dane mechaniczne
typ prostokątna
materiał obudowy mosiądz powlekany niklem
wymiary 18 mm
długość obudowy 30 mm
typy przyłączy konektor M8
Warunki środowiskowe
temperatura pracy -10 … +70 °C