IF08.D02S-F16.UA1Z.7WMV - Indukcyjne czujniki pomiaru odległości
KOD PRODUCENTA: 11181523
KATEGORIA: Czujniki indukcyjne do detekcji odległości - Czujniki subminiaturowe
Producent: Baumer
(netto)
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
rw@newtech.com.pl
Opis
Indukcyjne czujniki pomiaru odległości
  • 0 … 2 mm
  • wyjście napięciowe
  • złącze PVC M5, L=200 mm
  • 10 … 60 °C
  • IP 67
Dane technicze
Dane podstawowe
typ montażu do zabudowy
odległość pomiarowa Sd 0 … 2 mm
rozdzielczość < 0.001 mm (stat.)
< 0.005 mm (dynam.)
powtarzalność 0.02 mm
błąd liniowości ± 120 µm
dryf temperaturowy ± 5 % (całego zakresu)
Dane elektryczne
czas odpowiedzi (charakterystyka fabryczna) < 1 ms
zakres napięcia zasilania +Vs 12 … 30 VDC
maksymalny pobór prądu przy braku obciążenia 8 mA
obwód wyjściowy wyjście napięciowe
sygnał wyjściowy 0 ... 10 VDC
obciążenie rezystantywne > 4000 Ohm
zabezpieczenie przeciwzwarciowe tak
zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją tak
Dane mechaniczne
typ prostokątna
materiał obudowy odlew cynkowy powlekany cynkiem
wymiary 8 mm
długość obudowy 16 mm
typy przyłączy Flylead connector PVC M5, L=200 mm
maksymalny moment dokręcenia 0.8 Nm
Warunki środowiskowe
temperatura pracy 10 … +60 °C