CAM12.A4-11232925 - Przewód z wolnymi końcami
KOD PRODUCENTA: 11232925
KATEGORIA: Indukcyjne baumer - Czujniki indukcyjne - Czujniki indukcyjne z interfejsem IO-Link - Przewody / Łączność - Przewody / Konektory - Przewody z wolnymi końcami
Producent: Baumer
Produkt występuje w kategoriach:
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
- M12, żeński, kodowanie A, 4-biegunowy; TPE-S, 1500 cm, ekranowany, wolna końcówka kabla
- Łańcuch kablowy, odpowiednie dla robotyki ± 180 °/m, odpowiednie dla żywności i napojów
- Głowica czujnika A: IP65, IP68, IP69K
- Test ECOLAB
- Bez halogenu
Dane technicze
| Strona A | |
| Głowica czujnika A: Połączenie | M12 |
| Głowica czujnika A: Kątowe wyjście kabla | 0° |
| Głowica A: rodzaj złącza | Żeńskie |
| Głowica czujnika A: Kodowanie | A |
| Głowica czujnika A: Liczba biegunów | 4 |
| Głowica czujnika A: LED | nie |
| Głowica A: szerokość pod klucz | AF14 |
| Głowica A: moment dokręcania | 0.6 Nm |
| Głowica czujnika A: Materiał nakrętki radełkowanej | Stainless steel (V4A) |
| Głowica czujnika A: Kolor | Blue |
| Głowica A: materiał uszczelki | EPDM |
| Strona A tulei etykietującej | nie |
| Strona B | |
| Głowica czujnika B: Połączenie | Wolna końcówka kabla |
| Strona B tulei etykietującej | nie |
| Kable | |
| Długość kabla | 1500 cm |
| Tolerancja długości | ± 22.5 cm |
| Długość odizolowania | 20 mm |
| Ekranowanie | tak |
| Budowa przewodu | 42 × 0.1 mm |
| AWG | 22 |
| Osłona zewnętrzna: Materiał | TPE-S |
| Osłona zewnętrzna: Kolor | Blue |
| Średnica przewodu | 5.6 mm ± 5% |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0.34 mm² |
| kabel | |
| Przewód: zakres temperatury (ruchomy) | - 25 ...+ 105 °C |
| Kabel: Zakres temperatur (stały) | - 40 ...+ 105 °C |
| Napięcie robocze (tylko z listy UL) | 30 V AC/DC |
| Ekranowanie | tak |
| Ekranowanie: pokrycie | ok. 85 % |
| Promień gięcia (po zamocowaniu) | 28 mm |
| Liczba żył | 4 |
| Liczba i średnica żył | 4x0,34 |
| Tolerancja długości | ± 22.5 cm |
| Długość kabla | 1500 cm |
| Przyspieszenie (C-track) | max. 10 m/s² |
| AWG | 22 |
| Promień gięcia (po zamocowaniu) | min. 5 × średnica zewnętrzna |
| Prędkość obrotowa | max. 35 cykli/min |
| Promień gięcia (ruchomy) | min. 10 × średnica zewnętrzna |
| Masa przewodu | ok. 45.1 g/m |
| Przewód 1: Kolor | BN |
| Przewód 2: Kolor | BK |
| Przewód 3: Kolor | BU |
| Przewód 4: Kolor | WH |
| Budowa przewodu | 42 × 0.1 mm |
| Średnica przewodu | 5.6 mm ± 5% |
| Przewód: Materiał | Miedź, goła |
| Osłona zewnętrzna: Materiał | TPE-S |
| Izolacja: materiał | PP |
| Ekranowanie: materiał | Miedź, cynowana |
| Liczba cykli zginania (C-track) | ok. 4000000 cykli |
| Napięcie nominalne | 300 V AC |
| Liczba cykli skręcania | ok. 2000000 cykli |
| Skręcanie parami żył | nie |
| Średnica pojedynczej żyły | 0.1 mm |
| Przewód: napięcie testowe | 3 kV |
| Naprężenia skręcające w ° | ± 180 °/m |
| Skręcanie całkowite | 4 przewody żyłowe |
| Prędkość przesuwu (C-track) | max. 3 m/s |
| Droga przesuwu (pozioma) | max. 10 m |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0.34 mm² |
| Obróbka przewodów | nie |
| Średnica żyły wraz z izolacją | 1.27 mm ± 5% |
| Osłona zewnętrzna: Kolor | Blue |
| Dane elektryczne | |
| napięcie robocze | max. 60 V AC/DC |
| Napięcie robocze (tylko z listy UL) | 30 V AC/DC |
| Napięcie nominalne | 300 V AC |
| Rezystancja styku | max. 30 mOhm |
| Prąd roboczy na styk | max. 4 A |
| Dane mechaniczne | |
| Głowica czujnika A: Stopień ochrony | IP65, IP68, IP69K |
| Promień gięcia (ruchomy) | min. 10 × średnica zewnętrzna |
| Promień gięcia (po zamocowaniu) | min. 5 × średnica zewnętrzna |
| Liczba cykli zginania (C-track) | ok. 4000000 cykli |
| Prędkość obrotowa | max. 35 cykli/min |
| Naprężenia skręcające w ° | ± 180 °/m |
| Liczba cykli skręcania | ok. 2000000 cykli |
| Przyspieszenie (C-track) | max. 10 m/s² |
| Prędkość przesuwu (C-track) | max. 3 m/s |
| parametry otoczenia | |
| Zakres temperatur (ruchomy) | - 25 ...+ 105 °C |
| Zakres temperatur (stały) | - 40 ...+ 105 °C |
| Kabel: Zakres temperatur (stały) | - 40 ...+ 105 °C |
| Przystosowany do prowadników kablowych | tak |
| Głowica czujnika A: Odporność na chemikalia | Odporność chemiczna testowana zgodnie z ECOLAB. W przypadku stosowania innych mediów odporność materiału musi zostać sprawdzona odpowiednio do zastosowania. |
| Głowica A: Odporność na ogień | HB (UL 94) |
| Głowica A: Odporność na działanie oleju | Olej ASTM 1, oleje mineralne, ograniczone do olejów hydraulicznych |
| Głowica czujnika A: Odporność na działanie kwasów i zasad | Test ECOLAB |
| Głowica czujnika A: Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kabel: Odporność chemiczna | Test odporności materiału ECOLAB pozytywny |
| Kabel: Odporny na działanie kwasów i zasad | Dobra (FDA 21 178.3620, 178.3297, 177.1520, EU 10/2011) |
| Kabel: bez silikonu | tak |
| Dane handlowe | |
| Eclass | 27060311 |
Pliki do pobrania

(