CAM12.A12-11232674 - Kabel z wolnymi końcówkami
KOD PRODUCENTA: 11232674
KATEGORIA: Indukcyjne baumer - Czujniki indukcyjne - Czujniki indukcyjne z interfejsem IO-Link - Przewody / Łączność - Przewody / Konektory - Przewody z wolnymi końcami
Producent: Baumer
Produkt występuje w kategoriach:
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
- M12, żeński, kodowanie A, 12-biegunowy; PUR, 2000 cm, wolna końcówka
kabla
- Łańcuch kablowy, odpowiednie dla robotyki ± 180 °/m
- Głowica czujnika A: IP65, IP66K, IP67
- Kabel: dobra odporność na chemikalia, ogień, oleje
- Bez halogenu
Dane technicze
| Strona A | |
| Głowica czujnika A: Połączenie | M12 |
| Głowica czujnika A: Kątowe wyjście kabla | 0° |
| Głowica A: rodzaj złącza | Żeńskie |
| Głowica czujnika A: Kodowanie | A |
| Głowica czujnika A: Liczba biegunów | 12 |
| Głowica czujnika A: LED | nie |
| Głowica A: szerokość pod klucz | AF13 |
| Głowica A: moment dokręcania | 0.6 Nm |
| Głowica czujnika A: Materiał nakrętki radełkowanej | Odlew cynkowo-ciśnieniowy, powierzchnia Ni |
| Głowica czujnika A: Kolor | Black |
| Głowica A: materiał uszczelki | FKM |
| Strona A tulei etykietującej | tak |
| Strona B | |
| Głowica czujnika B: Połączenie | Wolna końcówka kabla |
| Strona B tulei etykietującej | tak |
| Kable | |
| Długość kabla | 2000 cm |
| Tolerancja długości | ± 30 cm |
| Długość odizolowania | 80 mm |
| Ekranowanie | nie |
| Budowa przewodu | 18 × 0.1 mm |
| AWG | 26 |
| Osłona zewnętrzna: Materiał | PUR |
| Osłona zewnętrzna: Kolor | Black |
| Średnica przewodu | 6 mm ± 5% |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0.14 mm² |
| kabel | |
| Płaszcz zewnętrzny: twardość Shore’a | 92 ± 5 A |
| Przewód: zakres temperatury (ruchomy) | - 25 ...+ 85 °C |
| Kabel: Zakres temperatur (stały) | - 40 ...+ 85 °C |
| Ekranowanie | nie |
| Promień gięcia (po zamocowaniu) | 45 mm |
| Liczba żył | 12 |
| Liczba i średnica żył | 12x0,14 |
| Tolerancja długości | ± 30 cm |
| Długość kabla | 2000 cm |
| Przyspieszenie (C-track) | max. 5 m/s² |
| AWG | 26 |
| Promień gięcia (po zamocowaniu) | min. 7.5 × średnica zewnętrzna |
| Prędkość obrotowa | max. 35 cykli/min |
| Promień gięcia (ruchomy) | min. 10 × średnica zewnętrzna |
| Masa przewodu | ok. 45.1 g/m |
| Przewód 1: Kolor | GYPK |
| Przewód 2: Kolor | VT |
| Przewód 3: Kolor | RDBU |
| Przewód 4: Kolor | BN |
| Przewód 5: Kolor | RD |
| Przewód 6: Kolor | GY |
| Przewód 7: Kolor | BK |
| Przewód 8: Kolor | YE |
| Przewód 9: Kolor | PK |
| Przewód 10: Kolor | GN |
| Przewód 11: Kolor | WH |
| Przewód 12: Kolor | BU |
| Budowa przewodu | 18 × 0.1 mm |
| Średnica przewodu | 6 mm ± 5% |
| Przewód: Materiał | Miedź, goła |
| Osłona zewnętrzna: Materiał | PUR |
| Izolacja: materiał | PP |
| Liczba cykli zginania (C-track) | ok. 2000000 cykli |
| Napięcie nominalne | 300 V |
| Liczba cykli skręcania | ok. 2000000 cykli |
| Skręcanie parami żył | nie |
| Średnica pojedynczej żyły | 0.1 mm |
| Przewód: napięcie testowe | 1.5 kV 0 |
| Naprężenia skręcające w ° | ± 180 °/m |
| Skręcanie całkowite | 3 żyły wielodrutowe, powyżej 9 żył wielodrutowych |
| Prędkość przesuwu (C-track) | max. 3.3 m/s |
| Droga przesuwu (pozioma) | max. 5 m |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0.14 mm² |
| Obróbka przewodów | nie |
| Średnica żyły wraz z izolacją | 1 mm ± 5% |
| Osłona zewnętrzna: Kolor | Black |
| Dane elektryczne | |
| napięcie robocze | max. 30 V AC/DC 0 |
| Napięcie nominalne | 300 V |
| Rezystancja styku | max. 30 mOhm |
| Prąd roboczy na styk | max. 1.5 A |
| Dane mechaniczne | |
| Głowica czujnika A: Stopień ochrony | IP65, IP66K, IP67 |
| Promień gięcia (ruchomy) | min. 10 × średnica zewnętrzna |
| Promień gięcia (po zamocowaniu) | min. 7.5 × średnica zewnętrzna |
| Liczba cykli zginania (C-track) | ok. 2000000 cykli |
| Prędkość obrotowa | max. 35 cykli/min |
| Naprężenia skręcające w ° | ± 180 °/m |
| Liczba cykli skręcania | ok. 2000000 cykli |
| Przyspieszenie (C-track) | max. 5 m/s² |
| Prędkość przesuwu (C-track) | max. 3.3 m/s |
| parametry otoczenia | |
| Zakres temperatur (ruchomy) | - 25 ...+ 85 °C |
| Zakres temperatur (stały) | - 25 ...+ 85 °C |
| Kabel: Zakres temperatur (stały) | - 40 ...+ 85 °C |
| Przystosowany do prowadników kablowych | tak |
| Głowica czujnika A: Odporność na chemikalia | nie |
| Głowica A: Odporność na ogień | HB (UL 94) |
| Głowica A: Odporność na działanie oleju | Olej ASTM 1, oleje mineralne, ograniczone do olejów hydraulicznych |
| Głowica czujnika A: Odporność na działanie kwasów i zasad | nie |
| Głowica czujnika A: Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Kabel: Odporność chemiczna | Dobra (VDE 0472 część 803) |
| Kabel: Odporność na ogień | Zgodny z VDE 0472 część 804, typ badania B, IEC 60332-2 |
| Kabel: Odporność na olej | Dobra (VDE 0472 część 803) |
| Kabel: bez silikonu | tak |
| Dane handlowe | |
| Eclass | 27060311 |
Pliki do pobrania

(