Enkoder absolutny WV42HD
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Magnetyczny absolutny enkoder obrotowy o wytrzymałej konstrukcji ze stali nierdzewnej - bez baterii, wytrzymały i elastyczny. WV42HD jest predestynowany do wymagających zadań pomiarowych w ciężkich warunkach dzięki wyjątkowo wytrzymałej obudowie, łożyskom, które są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wysokie obciążenia promieniowe i osiowe, a także wysoką odporność na uderzenia z zewnątrz.
Magnetyczny absolutny enkoder obrotowy wieloobrotowy w ciężkiej, nierdzewnej konstrukcji – bezbateryjny, wytrzymały i elastyczny. Model WV42HD jest przeznaczony do wymagających zastosowań pomiarowych w warunkach ciężkich dzięki wyjątkowo solidnej obudowie, łożyskom przystosowanym do wysokich obciążeń promieniowych i osiowych oraz wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne.
- Wykonanie heavy-duty ze stali nierdzewnej
- Kompaktowa konstrukcja (średnica 42 mm)
- Stopień ochrony IP6K9K, IP68
- Odporność na mgłę solną i kwasy
- Interfejsy: CANopen, SSI, analogowy
- Wieloobrotowy, bez baterii
- Wysoka obciążalność wału do 270 N
- Rozdzielczość wieloobrotowa: 16 bit (65536 obrotów)
- Rozdzielczość jednoobrotowa: 13 bit (8192 pozycji)
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0.35 kg |
| Wałek | stal nierdzewna (1.4112) |
| Kołnierz | stal nierdzewna (1.4404) |
| Obudowa | stal nierdzewna (1.4404) |
| Pędkość | ≤12000 min-1 |
| Moment rozruchowy | ≤4 Ncm przy 25 °C |
| Stopień obciążenia wału | ≤270 N axial ≤270 N radial |
| Dane elektryczne | |
| Przetwornik pomiarowy, wyjście prądowe | |
| Napięcie robocze | 8 … 32 V DC (4 … 20 mA) |
| Pobór prądu | 20 mA przy 24 V (bieg jałowy), typowo (4 … 20 mA) |
| Linearyzacja | 0.15 % (4 … 20 mA) |
| Obciążenie | < 500 Ω RLoad (4 … 20 mA, load against ground GND) |
| Dokładność | ±0.09 ° (singleturn, 4 … 20 mA) |
| Czas rozruchu | < 500 ms (4 … 20 mA) |
| Czas rozliczania | 32 ms (4 … 20 mA) |
| Przetwornik pomiarowy, wyjście napięciowe | |
| Napięcie robocze | 8 … 32 V DC (0 … 10 V) |
| Pobór prądu | 15 mA typowo (0…10 V) |
| Linearyzacja | 0.15 % (0 … 10 V) |
| Obciążenie | >5 kΩ RLoad (0 … 10 V, obciążenie względem masy GND) |
| Dokładność | ±0,09 ° (singleturn, 0 … 10 V) |
| Czas rozruchu | < 500 ms (0 … 10 V) |
| Czas rozliczania | 32 ms (0 … 10 V) |
| Interfejs CANopen | |
| Napięcie robocze | 9 … 30 V DC (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją) |
| Wejście mocy | ≤1.2 W |
| Interfejs | zgodnie z ISO 11898, izolacja galwaniczna (CANopen (DS406)) |
| Adres | regulacja (za pośrednictwem SDO lub (LSS)) |
| Przepustowość | ≤1 Mbit/s |
| Czas cyklu | ≥1 ms |
| Interfejs SSI | |
| Napięcie robocze | 4.5 … 30 V DC (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją) |
| Wejście mocy | ≤1 W |
| Wejście zegara prędkości SSI | 100 kHz … 2 MHz |
| Interfejs | sterownik linii do RS422 |
| Czas cyklu | ≥25 µs |
| Dane systemowe | |
| Rozdzielczość | 13 bitów (wyjście analogowe) (w zaprogramowanym zakresie pomiarowym) |
| Zakres pomiarowy | ≥11.5 ° ≤1 rotation(s) (singelturn) ≤65536 rotation(s) (multiturn) 16 rotation(s) (factory setting (multiturn)) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -40 … 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 … 85 °C |
| Wilgotność relatywna | 98 % (ondensacja niedopuszczalna) |
| EMC | EN 61000-6-2 (odporność na zakłócenia) EN 61000-6-4 (emitowane zakłócenia) |
| Kategoria ochrony IP | IP68 (EN 60529) IP6K9K (ISO 20653) |
| Odporność na wstrząsy | ≤3000 m/s2, 6 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | ≤300 m/s2, 10 … 1 kHz (EN 60068-2-6) |

(