Enkoder absolutny WV3600MOR
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Opracowany specjalnie do zapewnienia precyzyjnych wartości nawet przy najbardziej wymagających warunkach, absolutny enkoder obrotowy WV3600MOR doskonale nadaje się do zastosowań offshore. Dzięki innowacyjnej koncepcji bezpieczeństwa, certyfikowanej zgodnie z SIL2, może być stosowany także w aplikacjach krytycznych dla bezpieczeństwa do poziomu Performance Level d. Dostępny w wersji jednoobrotowej i wieloobrotowej, a dzięki średnicy zewnętrznej wynoszącej zaledwie 36 mm może być montowany również w aplikacjach o bardzo ograniczonej przestrzeni montażowej.
- Odpowiedni do zastosowań offshore (poziom obciążeń 5)
- Dostępna wersja jednoobrotowa lub wieloobrotowa
- Certyfikacja SIL2 (IEC 61508) / PLd (DIN EN ISO 13849) – w trakcie uzyskiwania
- Bardzo kompaktowa i wyjątkowo wytrzymała konstrukcja
- Stopień ochrony do IP6K9K
- Zwiększona obciążalność wału
- Z technologią PURE.MOBILE
| Dane mechaniczne | |
| Wałek | stal nierdzewna odporna na korozję |
| Kołnierz | stal nierdzewna odporna na korozję |
| Obudowa | stal nierdzewna odporna na korozję |
| Pędkość | ≤3000 min-1 |
| Moment bezwładności | 3,5 gcm² |
| Moment rozruchowy | ≤2 Ncm at 20 °C |
| Stopień obciążenia wału | ≤60 N (radial) ≤40 N (axial) ≤200 N with protection class IP6K9K (radial) ≤200 N with protection class IP6K9K (axial) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 8 … 36 V DC (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją) |
| Wejście mocy | ≤1 W (without load) |
| Przechowywanie parametrów | 105 cykli (dotyczy również kalibracji) |
| Wyświetlacz ststusów | 1× dwukolorowa dioda LED (czerwona/zielona) (status urządzenia/CAN) |
| Klasa zasilania | ±36 V (interfejs CAN) |
| Interfejs | zgodnie z ISO 11898-1, bez izolacji elektrycznej (CANopen Safety) |
| Adres | 1 … 127 (CANopen, CANopen Safety) |
| Przepustowość | 20 kbit/s (CANopen Safety) |
| Czas cyklu | < 10 ms |
| Czas rozruchu | < 1000 ms |
| Parametr | zgodnie z CiA 301, CiA 303 część 3, CiA 305, CiA 406, EN 50325-5 (CANopen Safety) |
| Typ połączenia | 1 × złącze wtykowe M12 (kodowanie A) (5-pinowe, 1 × wtyk, typ połączenia E12E) |
| Dane systemowe | |
| Skanowanie | magnetyczny |
| Rozdzielczość | 14 bitów (16384 kroki/obrót) |
| Zakres pomiarowy | 1 obrót (singleturn) |
| Parametry charakterystyczne bezpieczeństwa funkcjonalnego | |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -40 … 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 … 85 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| Kategoria ochrony IP | IP67, IP6K9K (zgodnie z EN 60529 i ISO 20653, zgodnie z instrukcją montażu oraz z odpowiednim złączem współpracującym) IP6K9K (IP6K9K) |
| Test mgły solnej | poziom surowości 5 (zgodnie z EN 60068-2-52, test mgły solnej: 4 cykle, 28 dni; zamontowane zgodnie z instrukcją montażu i z odpowiednim złączem współpracującym) |

(