Enkoder absolutny WH3600M
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Opracowany specjalnie do zastosowań w maszynach mobilnych, absolutny enkoder obrotowy WH3600M zapewnia niezawodne i precyzyjne wartości pomiarowe nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Dostępny w wersji jednoobrotowej i wieloobrotowej, a dzięki średnicy zewnętrznej wynoszącej zaledwie 36 mm może być stosowany także w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni montażowej. Pomimo kompaktowej konstrukcji, WH3600M oferuje szeroki wybór wariantów. Dodatkowo wyróżnia się optymalną wytrzymałością dzięki wysokiemu stopniowi ochrony oraz obudowie testowanej w mgle solnej.
- Interfejs CANopen (DS406) lub SAE J1939
- Bardzo kompaktowa konstrukcja z kołnierzem Ø 36 mm
- Dostępna wersja jednoobrotowa lub wieloobrotowa
- Homologacja E1 (KBA – Niemiecki Federalny Urząd ds. Ruchu Drogowego) w trakcie uzyskiwania
- Obudowa odporna na mgłę solną (testowana)
- Z technologią PURE.MOBILE
| Dane mechaniczne | |
| Wałek | stal nierdzewna odporna na korozję |
| Kołnierz | aluminium |
| Obudowa | stal nierdzewna odporna na korozję |
| Pędkość | ≤3000 min-1 |
| Moment bezwładności | < 29 gcm² |
| Stopień obciążenia wału | ≤40 N (radial) ≤20 N (axial) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 8 … 36 V DC (reverse polarity protection) |
| Wejście mocy | ≤1 W at 36 V (without load) |
| Przechowywanie parametrów | 105 cykli (dotyczy również kalibracji) |
| Wyświetlacz ststusów | 1× dwukolorowa dioda LED (czerwona/zielona) (status urządzenia/CAN) |
| Klasa zasilania | ±36 V (interfejs CAN) |
| Interfejs | zgodnie z ISO 11898-1, bez izolacji elektrycznej (CANopen) |
| Adres | 1 … 127 (CANopen) 128 … 238 (SAE J1939) |
| Przepustowość | 20 kbit/s (CANopen) 50 kbit/s (CANopen) 125 kbit/s (CANopen, SAE J1939) 250 kbit/s (CANopen, SAE J1939) 500 kbit/s (CANopen, SAE J1939) 800 kbit/s (CANopen) 1 Mbit/s (CANopen) |
| Czas cyklu | < 10 ms |
| Czas rozruchu | < 1000 ms |
| Parametr | zgodnie z CiA 301, CiA 303 część 3, CiA 305, CiA 406 (CANopen) |
| Typ połączenia | 1 × złącze wtykowe M12 (kodowanie A) (5-pinowe, 1 × wtyk, typ połączenia E12E) |
| Dane systemowe | |
| Skanowanie | magnetyczny |
| Rozdzielczość | 14 bitów (16384 kroki/obrót) |
| Zakres pomiarowy | 1 obrót (singleturn) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -40 … 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 … 85 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| EMC | EN 61326-1 (wymagania odporności dla środowiska przemysłowego, klasa emisji B, wymagany przewód ekranowany) EN 61000-6-2 (odporność na zakłócenia elektromagnetyczne / odporność EMC) |
| Kategoria ochrony IP | IP67 (zgodnie z EN 60529, zamontowane zgodnie z instrukcją montażu i z odpowiednim złączem współpracującym) |
| Test mgły solnej | poziom zagrożenia 3 (EN 60068-2-52) |

(