Enkoder absolutny AH25S
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Enkoder obrotowy AH25S jest magnetycznym miniaturowym enkoderem absolutnym jednoobrotowym z wyjściem analogowym. Ten enkoder z solidną obudową odlewu został zaprojektowany specjalnie do zastosowania w maszynach mobilnych i ma absolutny zakres 360°. Dzięki wyjątkowo kompaktowym rozmiarom (ø25 mm) jest on przeznaczony do zastosowań o bardzo ograniczonej przestrzeni.
Enkoder obrotowy AH25S jest magnetycznym miniaturowym enkoderem absolutnym single-turn z wyjściem analogowym. Ten enkoder, wyposażony w wytrzymałą obudowę z odlewu ciśnieniowego, został zaprojektowany specjalnie do zastosowań w maszynach mobilnych i oferuje absolutny zakres pomiarowy 360°. Dzięki wyjątkowo kompaktowym wymiarom (Ø25 mm) idealnie nadaje się do aplikacji z bardzo ograniczoną przestrzenią montażową.
- miniaturowy analogowy enkoder absolutny
- rozdzielczość 12 bitów (4096) w zakresie 360°
- stopień ochrony IP65
- temperatura pracy od -40 do 85°C
- wyjścia napięciowe (0…10 V, 0,5…4,5 V) oraz prądowe (0…20 mA, 4…20 mA)
- łatwy montaż dzięki wałowi drążonemu Ø8 mm
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0.08 kg (with 1 m cable) |
| Wałek | stop Cu-Zn (miedź-cynk) |
| Obudowa | ocynkowany |
| Pędkość | ≤6000 min-1 |
| Otulina przewodu | PUR |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 12 … 30 V DC |
| Napięcie wyjściowe | … 10 V (load against GND ≥1 Ω (0/10V)) 0.5 … 4.5 V (load against GND ≥1 Ω (0.5/4.5V)) |
| Prąd wyjściowy | … 20 mA (load against GND ≤500 Ω (0/20mA)) 4 … 20 mA (load against GND ≤500 Ω (4/20mA)) |
| Dokładność | ±1 ° (przy zakresie pomiarowym 360°) |
| Czas cyklu | ≤1 ms |
| Czas rozruchu | < 1 ms |
| Dane systemowe | |
| Stopień błędu | 325 lat (przy 60°C (MTBF)) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -40 … 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 … 85 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| Kategoria ochrony IP | IP65 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |

(