Elektroniczny wskaźnik położenia AP20
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Wskaźnik absolutny z interfejsem Industrial Ethernet, który umożliwia procesowe i intuicyjne pozycjonowanie w celu ręcznej regulacji maszyny. Wyświetlanie i ocena wartości docelowych i rzeczywistych zapewnia monitorowanie dostosowywania formatu.
Wskaźnik położenia AP20 z interfejsem Industrial Ethernet intuicyjnie prowadzi operatora do prawidłowego ustawienia maszyny podczas zmiany produktu lub formatu. Podświetlany wyświetlacz precyzyjnie pokazuje wartości zadane i rzeczywiste. Dwie diody LED wyraźnie wskazują operatorowi kierunek, w którym należy dokonać regulacji. Dzięki wskaźnikowi AP20 można uniknąć błędnych ustawień maszyny, co zwiększa niezawodność procesów w elastycznych liniach produkcyjnych.
- zintegrowana magistrala Industrial Ethernet (fieldbus)
- podświetlany, dwuwierszowy wyświetlacz LCD
- prezentacja wartości zadanej i rzeczywistej z funkcją wspomagania ustawienia
- wał drążony ze stali nierdzewnej Ø20 mm, opcjonalnie do Ø25,4 mm
- wytrzymały moduł czujnika dzięki technologii skanowania magnetycznego
- prowadzenie użytkownika za pomocą diod LED
- kompatybilność mechaniczna ze wskaźnikami położenia DA09S i AP10
- stopień ochrony IP53, opcjonalnie IP65
- gotowy do zastosowań Industry 4.0
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0.3 kg |
| Wałek | stal nierdzewna odporna na korozję |
| Obudowa | wzmocnione tworzywo sztuczne (gwint wtyku, mosiądz niklowany / osłona, metalowe połączenie uziemiające) |
| Kolor | czarny |
| Pędkość | ≤500 min-1 |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 24 V DC ±20 % |
| Pobór prądu | ~100 mA |
| Czas życia baterii | ~8 lat |
| Przechowywanie parametrów | 106 cykli (dotyczy również kalibracji) |
| Wyświetlacz / zakres wyświetlania | 6-digit LCD 14-segment, ~8 mm high (decimal points, 2 rows, special characters (backlit LED red/white)) -199999 … 999999 (expanded display area to -999999) |
| Znaki specjalne | strzałka w prawo, strzałka w lewo, pomiar przyrostowy, bateria |
| Wyświetlacz ststusów | 2x dwukolorowy LED (czerwony/zielony) (status pozycji, konfigurowalny) |
| Przyciski | funkcja mierzenia, parametryzacja, resetowanie |
| Interfejs | EtherNet/IP PROFINET EtherCAT POWERLINK |
| Typ połączenia | 1x M8-plug connector (A-coded) (4-pole, 1x pin) 2x M12 plug connectors (D-coded) (4-pole, 2x socket) grounding via flat connector 6.3 mm |
| Dane systemowe | |
| Skanowanie | magnetyczny |
| Rozdzielczość | 880 inrementacji / obrót (wyświetlana wartość / obrót swobodnie konfigurowalny) |
| Zakres pomiarowy | ≤190650 rotation(s) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | … 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | kondensacja niedopuszczalna |
| EMC | EN 61326-1 (wymagania dla aplikacji przemysłowych, limit emisji klasa B) |
| Kategoria ochrony IP | IP53 (zgodnie z EN 60529, tylko ze złączem współpracującym) IP65 (zgodnie z EN 60529, tylko ze złączem współpracującym) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |

(