Elektroniczny wskaźnik położenia AP10T
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
This means that faulty machine settings with the setpoint display AP10T can be avoided in the future, making flexible production machines more process-reliable.
Wyświetlacz wartości zadanej z interfejsem komunikacyjnym wizualizuje wskazówki dla operatora podczas zmiany produktu lub formatu. Czytelność została zoptymalizowana pod kątem intuicyjnej obsługi: diody LED czerwony/zielony wskazują, czy konieczna jest zmiana elementu formatu. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi można wyraźnie prezentować oznaczenia lub wartości zadane i rzeczywiste. Operator potwierdza zmianę za pomocą przycisku akceptacji. Pozwala to uniknąć błędnych ustawień maszyny przy użyciu wyświetlacza wartości zadanej AP10T, zwiększając niezawodność procesów w elastycznych maszynach produkcyjnych.
- Wyświetlacz wartości zadanej z interfejsem magistrali, bez pomiaru wartości rzeczywistej
- Duży przycisk sterujący do potwierdzania wartości zadanej
- Podświetlany wyświetlacz o zoptymalizowanej czytelności
- Dwuliniowy wyświetlacz LCD
- Zintegrowany interfejs RS485, opcjonalnie CAN bus
- Prowadzenie użytkownika za pomocą dwukolorowych diod LED
- Stopień ochrony IP53, opcjonalnie IP65
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0.09 kg |
| Obudowa | wzmocnione tworzywo sztuczne (gwint wtyku, mosiądz niklowany / osłona, metalowe połączenie uziemiające) |
| Kolor | czarny, RAL 9005 |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 24 V DC ±20 % |
| Pobór prądu | ~30 mA (podczas pracy z diodami LED dodatkowo ~3 mA na każdą diodę LED) |
| Wejście mocy | ~0,72 VA (maksymalna moc zasilacza: 100 VA. Zastosowany zasilacz spełnia wymagania SELV/Limited Energy (IEC 61010-1) lub SELV/LPS (IEC 60950-1) albo Class 2 (UL 1310).) |
| Przechowywanie parametrów | 105 cykli (dotyczy również kalibracji) |
| Wyświetlacz / zakres wyświetlania | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 14-segmentowy, wysokość ~8 mm (punkty dziesiętne, 2 wiersze, podświetlenie LED czerwone/białe) |
| Wyświetlacz ststusów | 2x dwukolorowa dioda LED (czerwona / zielona) (status potwierdzenia, konfigurowalny) |
| Przyciski | potwierdzenie, parameteryzacja |
| przyłącze sieci komunikacyjnej | RS485, CANopen (bez izolacji galwanicznej) |
| Typ połączenia | 2× złącza wtykowe M8 (kodowanie A) (4-biegunowe, 1× gniazdo, 1× pin) |
| Dane systemowe | |
| Zatwierdzenie | UL (UL 61010-1, Nr pliku E503367) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | … 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | kondensacja niedopuszczalna |
| EMC | EN 61326-1 (wymagania odporności dla środowiska przemysłowego, klasa emisji B, wymagany przewód ekranowany) |
| Zasady bezpieczeństwa | DIN EN 61010-1 (VDE 0411-1), UL 61010-1 (ograniczone źródło zasilania zgodnie z DIN EN 61010-1, punkt 9.4) |
| Kategoria ochrony IP | IP53 (zgodnie z EN 60529, ze złączami współpracującymi — stopień ochrony nie został zweryfikowany przez UL) IP65 (zgodnie z EN 60529, ze złączami współpracującymi — stopień ochrony nie został zweryfikowany przez UL) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |

(