Elektroniczny cyfrowy wskaźnik pozycji DE10P
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Dowolnie programowalny i całkowicie zasilany bateryjnie wskaźnik położenia. Zapewnia najwyższą elastyczność, ponieważ to samo podstawowe urządzenie może być skonfigurowane pod kątem zastosowania w odniesieniu do wysokości wrzeciona, dokładności wyświetlania i pozycji odczytu.
Wskaźnik położenia DE10P to swobodnie programowalny, zasilany bateryjnie wskaźnik położenia. DE10P zapewnia maksymalną elastyczność, ponieważ ten sam podstawowy model urządzenia może zostać skonfigurowany pod kątem wymaganego skoku wrzeciona, dokładności wyświetlania oraz pozycji odczytu — zgodnie z wymaganiami konkretnej aplikacji. Parametryzacja odbywa się bezpośrednio na urządzeniu za pomocą przycisków sterujących.
- swobodnie programowalny bezpośrednio za pomocą przycisków na urządzeniu
- wał drążony o maks. średnicy Ø 30 mm
- wał drążony ze stali nierdzewnej
- wyświetlacz LCD z 6 cyframi i znakami specjalnymi
- wysokość cyfr ok. 11 mm
- długa żywotność baterii
- łatwo wymienne baterie (standard AAA)
- funkcja pomiaru przyrostowego oraz wyświetlanie wartości absolutnej
- wysoki stopień ochrony
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0.13 kg |
| Wałek | stal nierdzewna (podparta łożyskami)(≤ ø30H7) |
| Obudowa | plastik |
| Pędkość | ≤600 min-1 (100% duty cycle) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 2x 1,5 V DC,> 1000 mAh (2x baterie AAA, ~ 2-letni okres użytkowania) Zintegrowany pojemnik na baterie (wymienialne przez klienta) |
| Wyświetlacz / zakres wyświetlania | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 7-segmentowy, wysokość ~11 mm (−99999 … 999999) |
| Dane systemowe | |
| dokładność systemu | ±0.25 ° |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -10 … 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | kondensacja niedopuszczalna |
| EMC | EN 61000-6-2 (odporność na zakłócenia) EN 61000-6-4 (emitowane zakłócenia) |
| Kategoria ochrony IP | IP51, IP65 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 300 m/s2, 15 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) 200 m/s2, 100 … 2 kHz (EN 60068-2-6) |

(