Elektroniczny cyfrowy wskaźnik pozycji DE04
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Wysoka funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd to dwie z głównych cech elektronicznego wyświetlacza. Używany w aplikacjach, w których zachodzi potrzeba jednoczesnego pomiaru oraz wyświetlania wartości przemieszczenia na wrzecionach nastawczych.
DE04 to swobodnie programowalny, zasilany bateryjnie wskaźnik położenia. Wskaźnik położenia DE04 zapewnia maksymalną elastyczność, ponieważ ten sam podstawowy model urządzenia może zostać skonfigurowany pod kątem wymaganego skoku wrzeciona, dokładności wyświetlania oraz pozycji odczytu — zgodnie z wymaganiami konkretnej aplikacji. Parametryzacja odbywa się wygodnie za pomocą oprogramowania programującego poprzez zewnętrzny interfejs.
- swobodnie programowalny elektroniczny wyświetlacz cyfrowy do pomiaru długości lub kąta
- programowanie za pomocą oprogramowania ProToolDE
- wał drążony o maks. średnicy Ø 14 mm
- wyświetlacz LCD z 5 cyframi i znakami specjalnymi
- wysokość cyfr ok. 8 mm
- zerowanie, pomiar przyrostowy oraz offset ustawiane z klawiatury
- długa żywotność baterii
- łatwa wymiana baterii bez konieczności demontażu urządzenia
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0.05 kg |
| Wałek | stal oksydowana (łożysko ślizgowe) (≤ ø16H7) |
| Obudowa | plastik |
| Pędkość | ≤600 min-1 (100% duty cycle) |
| Dane elektryczne | |
| Bateria | bateria litowa, 3 V, typ CR2032 (~2-lata działania) bateria litowa, 3 V, typ CR2477(~8-lat działania) |
| Wyświetlacz / zakres wyświetlania | 5-cyfrowy wyświetlacz LCD 7-segmentowy, wysokość ~8 mm (−19999 … 99999) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -10 … 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 … 80 °C |
| EMC | EN 61000-6-2 (odporność na zakłócenia) EN 61000-6-4 (emitowane zakłócenia) |
| Kategoria ochrony IP | IP51 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 300 m/s2, 15 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) 200 m/s2, 100 … 2 kHz (EN 60068-2-6) |

(