Czujnik magnetyczny MSK5000CAN
KOD PRODUCENTA: -
KATEGORIA: Inkrementalne Enkodery liniowe | MagLine
Producent: SIKO GmbH
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
The MSK5000CAN magnetic encoder is characterized by its compact design and the CANopen interface. In a bus system with several sensors, the advantage is that the encoder can be easily integrated.
- Max. resolution 5 μm
- Repeat accuracy ±0.01 mm
- Works with magnetic tape MB500/1, magnetic ring MR500, magnetic band ring MBR500
- Reading distance ≤2 mm
- Easy connection to existing bus system
- Price advantage compared to absolute system
Dane technicze
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | zinc die-cast (ZM design) |
| Odległośc między czujnikiem a taśmą | 0.1 … 2 mm |
| Odległość między czujnikiem a pierścieniem | 0.1 … 2 mm |
| Otulina przewodu | PUR (5-core, ø5.2 ±0.3 mm) |
| Promień gięcia przewodu | 5x cable diameter (static) 7.5x cable diameter (dynamic) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 5 … 30 V DC (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją) |
| Pobór prądu | < 25 mA przy 24 V DC (bez obciążenia) < 75 mA przy 24 V DC (z obciążeniem) |
| Interfejs | CANopen (spec. 2.0A, DS 301, DS 406, ISO 11898) |
| Adres | 1 … 127 (Node ID, via SDO) |
| Przepustowość | 50 kbit/s 100 kbit/s 125 kbit/s 250 kbit/s 500 kbit/s 1 Mbit/s |
| Czas cyklu | 1.5 ms (typical) |
| Czas rozruchu | < 150 ms |
| Typ połączenia | M12 plug connector (A-coded) (5-pole, 1x pin) |
| Dane systemowe | |
| Rozdzielczość | 0.005 mm 0.01 mm |
| Odchylenie liniowości | ±20 µm at TU = 20° C (1 mm reading distance) |
| Powtarzalność | ±10 |
| Zakres pomiarowy | ±2147483648 Increment(s) (4 bytes position value range) |
| Prędkość podróży | ≤4 m/s |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -25 … 80 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| EMC | EN 61000-6-3 (emitted interference / emission) EN 61000-6-4 (emitted interference / emission) EN 61000-6-2 (interference resistance / immission) |
| Kategoria ochrony IP | IP67 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | 100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |
Pliki do pobrania

(