Czujnik magnetyczny MSK320R
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
MSK320R zawiera dwa elementy czujnikowe i dwa kondycjonery sygnału, zapewniając w ten sposób dwa niezależne sygnały wyjściowe A1. A2. B1 i B2, a także powiązane odwrócone sygnały / A1. / A2 / B1 i / B2. W połączeniu z bezpieczną kartą wejściową czujnik może być używany w całym systemie do poziomu wydajności PLd.
MSK320R zawiera dwa elementy czujnikowe oraz dwa układy kondycjonowania sygnału, dzięki czemu zapewnia dwa niezależne sygnały wyjściowe A1, A2, B1 i B2 oraz odpowiadające im sygnały odwrócone /A1, /A2, /B1 i /B2.
- zwiększone bezpieczeństwo dzięki niezależnym kanałom wyjściowym
- 2 czujniki magnetyczne i 2 układy kondycjonowania sygnału w jednej głowicy czujnika
- współpracuje z taśmą magnetyczną MB320/1, pierścieniem magnetycznym MRI01 lub MR320 oraz pierścieniem taśmy magnetycznej MBR320
- odległość odczytu ≤ 2 mm
- powtarzalność ±1 impuls
- szeroki zakres temperatur pracy od -40 do 85°C
- korzyść kosztowa dzięki zastosowaniu jednego czujnika MSK320R zamiast dwóch czujników MSK320
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | odlewany ciśnieniowo cynk (wykonanie ZM) |
| Odległośc między czujnikiem a taśmą | 0,1 … 2 mm (sygnały referencyjne O) |
| Odległość między czujnikiem a pierścieniem | 0,1 … 2 mm (sygnały referencyjne O) |
| Otulina przewodu | PUR, suitable for drag-chain use (10-core, ø4.8 ±0.15 mm) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 4.5 … 30 V DC (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją) |
| Pobór prądu | < 20 mA przy 24 V DC (bez obciążenia) < 75 mA (z obciążeniem) |
| Obwód wyjściowy | PP, LD (RS422) (PP only with 4.5 … 30 V DC and LD only with 4.5 … 6 V DC) |
| Sygnał wyjściowy | A1, /A1, B1, /B1, A2, /A2, B2, /B2 (sygnał kwadraturowy) |
| Poziom wysoki sygnału wyjściowego | >UB -2.5 V (PP) >2.5 V (LD) |
| Poziom niski sygnału wyjściowego | < 0.8 V (PP) < 0.5 V (LD) |
| Długość impulsu sygnału referencyjnego | 1 impuls |
| Wymagania czasu rzeczywistego | wyjściowy sygnał proporcjonalny do prędkości |
| Typ połączenia | zakończony otwartym kablem |
| Dane systemowe | |
| Rozdzielczość | 0,0125 mm (każdy kanał konfigurowalny) |
| Współczynnik skalowania | 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64 (each channel configurable) |
| Odchylenie liniowości | ±30 µm przy TU = 20 °C (odległość odczytu czujnik/taśma 1 mm) |
| Powtarzalność | ±1 impuls |
| Zakres pomiarowy | ∞ |
| Prędkość obwodowa | ≤25 m/s |
| Prędkość podróży | ≤25 m/s |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -40 … 85 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 … 85 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| EMC | EN 61326-1 (wymagania dla aplikacji przemysłowych, limit emisji klasa B) |
| Kategoria ochrony IP | IP67 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |

(