Czujnik magnetyczny MSK1000
KOD PRODUCENTA: -
KATEGORIA: Inkrementalne Enkodery bezłożyskowe
Producent: SIKO GmbH
Produkt występuje w kategoriach:
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
- Maksymala rozdzielczość 0.2 μm
- Powtarzalność ±1 μm
- Wyświetlacz LED
- Odczyt odległości ≤ 0.4 mm
- Solidna metalowa obudowa
Dane technicze
| Dane mechaniczne | |
| Obudowa | odlewany ciśnieniowo cynk / aluminium (wykonanie M: aluminiowa pokrywa przednia) odlewany ciśnieniowo cynk (wykonanie ZM) |
| Odległośc między czujnikiem a taśmą | 0.1 … 0.4 mm (sygnały referencyjne O, I) 0.1 … 0.2 mm ( sygnał referencyjny RB) |
| Otulina przewodu | PUR, przystosowany do prowadników kablowych (6- i 8-żyłowy ø5-0.4 mm) |
| Promień gięcia przewodu | 5x cable diameter (static) 7.5x cable diameter (dynamic) |
| Żywotność kabla | >5 milionów cykli (w następujących warunkach testowych:) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 6.5 … 30 V DC (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją) 4.75 … 6 V DC (brak zabezpieczenia przed odwrotną polaryzacją) |
| Pobór prądu | 25 mA (bez obciążenia) |
| Obwód wyjściowy | LD (RS422) |
| Sygnał wyjściowy | A, /A, B, /B, I, /I or R, /R |
| Poziom wysoki sygnału wyjściowego | >2.5 V |
| Poziom niski sygnału wyjściowego | < 0.5 V |
| Opóźnienie | 1.5 µs |
| Długość impulsu sygnału referencyjnego | 1 lub 4 impulsy |
| Wymagania czasu rzeczywistego | wyjściowy sygnał proporcjonalny do prędkości |
| Typ połączenia | otwarte zakończenie kabla złącze wtykowe (7/8 biegunowe) D-Sub (9 biegunowy) |
| Dane systemowe | |
| Rozdzielczość | 0.2, 1, 2, 5 µm |
| Odchylenie liniowości | ±2 µm przy TU = 20 °C (odległość odczytu czujnik/taśma 0,2 mm) |
| Powtarzalność | ±1 µm |
| Zakres pomiarowy | ∞ |
| Prędkość podróży | zależne od rozdzielczości i odstępu impulsów (patrz tabela) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -10 … 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| EMC | EN 61000-6-2 (odporność na zakłócenia) EN 61000-6-4 (emitowane zakłócenia) |
| Kategoria ochrony IP | IP67 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | <100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |
Pliki do pobrania

(