Czujnik magnetyczny MSA213C
KOD PRODUCENTA: -
KATEGORIA: Absolutne Enkodery liniowe | MagLine
Producent: SIKO GmbH
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
- Wysoka rozdzielczość bezwzględna 1 μm
- Powtórz dokładność maks.± 1 μm
- Odległość odczytu ≤0,8 mm
- Zakres pomiarowy 0… 16 m
- Wskaźnik LED funkcji i statusu
- BiSS C, SSI, RS485, IO Link
- Opcjonalnie analogowy Sin / Cos 1 Vss lub cyfrowy sterownik liniowy
Dane technicze
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~0,05 kg (bez przewodu) |
| Obudowa | ocynkowany |
| Odległośc między czujnikiem a taśmą | ≤0.8 mm |
| Długość przewodu | 1 … 20 m (typ połączenia E1) |
| Otulina przewodu | PUR, przystosowany do prowadników kablowych (10-żyłowy ø5,5 -0,4 mm, skręcany parami) |
| Promień gięcia przewodu | 28 mm (statycznie) |
| Żywotność kabla | >5 milionów cykli (w następujących warunkach testowych:) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 4.5 … 30 V DC (reverse polarity protected (SSI + BISS/C)) 7.5 … 30 V DC (reverse polarity protected (IOL)) |
| Pobór prądu | 200 mA |
| Wyświetlacz ststusów | RGB-LED (błąd wiarygodności, ostrzeżenie o odległości, status urządzenia) |
| Obwód wyjściowy | bez, LD, 1Vss |
| Interfejs | SSI, BiSS C, IO-Link |
| Wymagania czasu rzeczywistego | proporcjonalne wyjście sygnału prędkości obrotowej (wyjście Sin/Cos) |
| Typ połączenia | otwarty koniec przewodu (SSI + BISS/C) wtyk M12 (kodowanie A) (4-pinowy, 1x styk (IOL)) |
| Dane systemowe | |
| Długość biegunów | 2 mm (inkrementalny) |
| Rozdzielczość | 1 µm (absolutny) |
| Odchylenie liniowości | ±10 µm |
| Powtarzalność | ±1 µm |
| Zakres pomiarowy | ≤16000 mm |
| Prędkość podróży | ≤5 m/s (absolute) ≤25 m/s (incremental) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -40 … 80 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| EMC | EN 61326-1 (wymagania dla aplikacji przemysłowych, limit emisji klasa B) |
| Kategoria ochrony IP | IP67 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | ≤500 m / s2, 11 ms (EN 60068-2-27, pół sinus, 3 osie (+/-), po 3 wyładowania) |
| Odporność na wibracje | ≤100 m/s2, 10 Hz … 2000 Hz (EN 60068-2-6, 3 axes, each 10 cycles) |
Pliki do pobrania

(