Czujnik magnetyczny LE200
KOD PRODUCENTA: -
KATEGORIA: Inkrementalne Enkodery bezłożyskowe
Producent: SIKO GmbH
Produkt występuje w kategoriach:
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
- Solidna metalowa obudowa
- Wskaźnik LED statusu
- Wyjście sin/cos 1 VSS
- Okres sygnału 2000 μm
- Skala MB200 / 1
- Niewrażliwy na kurz, wióry, wilgoć itp.
Dane technicze
| Dane mechaniczne | |
| Waga | 0,03 kg (bez przewodu) |
| Obudowa | odlewany ciśnieniowo cynk / aluminium, niklowane (wykonanie M) tworzywo sztuczne zielone (wykonanie A) odlewany ciśnieniowo cynk (wykonanie ZM) |
| Odległośc między czujnikiem a taśmą | 0.1 … 0.8 mm (O, IA, ID reference signal) 0.1 … 0.5 mm (reference signal RB, RD) |
| Otulina przewodu | PUR, przystosowany do prowadników kablowych (6- i 8-żyłowy ø5-0.4 mm) |
| Promień gięcia przewodu | 5x cable diameter (static) 7.5x cable diameter (dynamic) |
| Żywotność kabla | >5 milionów cykli (w następujących warunkach testowych:) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 10.5 … 30 V DC 5 V DC ±5 % |
| Pobór prądu | < 25 mA at 24 V DC < 50 mA at 5 V DC |
| Sygnał wyjściowy | sin, /sin, cos, /cos, index, /index |
| Napięcie wyjściowe | 1 VPP ±10 % at 0 … 70 °C |
| Prąd wyjściowy | ≤60 mA peak, 5 s (per wire) |
| Impedancja wyjścia | Ω (Rload >100 Ω) (short-circuit proof) |
| Okres występowania sygnału | 2000 µm |
| Offset napięcia | 2,5 V, ±100 mV (średnia wartość sygnału sinus/cosinus względem GND (10,5 … 30 V DC)) |
| Fazowanie | 90° ±1°, ±3° (20 m/s) (sin/cos) |
| Typ połączenia | otwarte zakończenie kabla złącze wtykowe (7/8 biegunowe) |
| Dane systemowe | |
| Odchylenie liniowości | ±5 µm przy TU = 20° C |
| Powtarzalność | 4 µm (jednokierunkowo) |
| Prędkość podróży | ≤25 m/s ≤5 m/s (reference signal RB, RD) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | -10 … 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | 100 % (dopuszczalnej kondensacji) |
| EMC | EN 61000-6-2 (odporność na zakłócenia) EN 61000-6-4 (emitowane zakłócenia) |
| Kategoria ochrony IP | IP67 (EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | 200 m/s2, 50 Hz … 2 kHz (EN 60068-2-6) |
Pliki do pobrania

(