Aktuator inkrementalny (AG01)
KOD PRODUCENTA: -
KATEGORIA: Napędy pozycjonujące
Producent: SIKO GmbH
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
Ten wytrzymały i kompaktowy aktuator dostępny jest w dwóch wersjach o różnych parametrach mocy. Wysokiej rozdzielczości enkoder inkrementalny dołączony bezpośrednio do tulei wałka prowadzącego umożliwia precyzyjne pozycjonowanie.
Wysokowydajny, kompaktowy siłownik do prostych zadań pozycjonowania
- Łatwy montaż
- Możliwość zastosowania przelotowych wałów drążonych do maks. Ø 14 mm
- Zintegrowany magnetyczny enkoder położenia na wale wyjściowym
- Połączenie elektryczne za pomocą przewodu lub złącza
Dane technicze
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~1.5 kg |
| Wałek | czarna stal |
| Obudowa | aluminium, cynk malowany proszkowo |
| Moment nominalny / prędkość | 1.1 Nm at 430 min-1 (i = 12.4 (70 W motors)) 2.1 Nm at 225 min-1 (i = 24 (70 W motors)) 4.2 Nm at 110 min-1 (i = 48 (70 W motors)) |
| Tryb pracy | S3 praca przerywana: 25% DC, 10 min. (EN 60034-1) |
| Dane elektryczne | |
| Silnik | |
| Napięcie robocze | … 24 V DC (70 W motors) |
| Wejście mocy | 70 W |
| Prąd znamionowy | 2,9 A ±10 % (silnik 70 W-M) (3,2 A maks. prądu obciążenia) |
| Typ połączenia | 2× złącza wtykowe M9 (4-biegunowe, 1× pin; 8-biegunowe, 1× pin) |
| Przetwornik (enkoder) | |
| Napięcie robocze | 5 V DC ±5 % (enkoder LD5) 24 V DC ±20 % (enkodery LD24 + OP) |
| Pobór prądu | ≤35 mA |
| Obwód wyjściowy | Line Driver (RS422) (enkodery LD5 + LD24) Push Pull (OP) (enkoder OP) |
| Sygnał wyjściowy | A, B, 0, /A, /B, I |
| Częstotliwość impulsów | ≤20 kHz |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | … 70 °C … 80 °C (without position encoder) |
| Temperatura przechowywania | -20 … 80 °C |
| Wilgotność relatywna | kondensacja niedopuszczalna |
| EMC | EN 61800-3, drugie środowisko (odporność na zakłócenia / imisja) EN 61800-3, C3 (emitowane zakłócenia / emisje) |
| Kategoria ochrony IP | IP63 z zamontowanymi złączami współpracującymi (zgodnie z EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | ≤100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |
Pliki do pobrania

(