Aktuator AG03/1
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Wysokowydajny, kompaktowy siłownik do złożonych zadań pozycjonowania
- Oszczędzająca miejsce konstrukcja, łatwy montaż
- Wały drążone przelotowe do maks. Ø 14 mm
- Bezszczotkowy silnik EC 50 W, 24 V o długiej żywotności
- Zintegrowana elektronika mocy i sterowania z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją i przeciążeniem
- Zintegrowany absolutny enkoder położenia na wale wyjściowym
- Interfejsy: CANopen, Profibus-DP, RS485/SIKONETZ5 lub IO-Link
- IO-Link opcjonalnie w wersji 1-przewodowej lub 2-przewodowej
- Gotowość do Industry 4.0
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~1.2 kg |
| Wałek | czarna stal |
| Obudowa | odlew ciśnieniowy aluminiowo-cynkowy (wyładowania elektrostatyczne (ESD)) |
| Moment nominalny / prędkość | 3.2 Nm at 100 min-1 (i = 48) 1.6 Nm at 200 min-1 (i = 24) |
| Tryb pracy | S3 praca przerywana: 25% DC, 10 min. (EN 60034-1) |
| Dane elektryczne | |
| Napięcie robocze | 24 V DC ±10 % (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, stopień wyjściowy) |
| Wejście mocy | 58 W (na wyjściu) |
| Bateria | CR2477N, 3 V litowa, 950 mAh |
| Czas życia baterii | ~5 lat (w zależności od warunków otoczenia) |
| Przechowywanie parametrów | 105 cykli (dotyczy również kalibracji) |
| Prąd znamionowy | 2,4 A ±10 % (przy maks. dopuszczalnym momencie obrotowym (stopień wyjściowy)) |
| Wyświetlacz ststusów | 2 LEDs |
| Przyciski | klawisze dotykowe (dla trybu ustawień) |
| przyłącze sieci komunikacyjnej | CANopen (izolacja galwaniczna interfejsu) |
| Typ połączenia | 2x M12 plug connectors (A-coded) (5-pole, 1x socket, 1x pin (CAN)) 2x M12 plug connectors (B-coded) (5-pole, 1x socket, 1x pin (PB)) 2x M8-plug connectors (4-pole, 1 x socket, 1 x pin (S3/09)) 1x M12-plug connector (A-coded) (4-pole, 1x pin (CAN + PB + S3/09 + IOL2)) 1x M12-plug connector (A-coded) (5-pole, 1x pin (IOL + IOL2)) grounding via flat connector 6.3 mm |
| Dane systemowe | |
| Rozdzielczość | 1600 impulsów/obrót |
| dokładność systemu | ±0,8 ° (jednokierunkowo) |
| Powtarzalność | ±1 impuls (jednokierunkowa / dwunokierunkowa) |
| Zakres przemieszczenia | ±8182 obrotów |
| Stopień błędu | 21,4 lat (CAN, przy 60°C (MTBF) zgodnie z SN 29500) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | … 45 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 … 60 °C |
| Wysokość nad poziomem NHN (standardowy poziom odniesienia wysokości) | 2000 m |
| Wilgotność relatywna | kondensacja niedopuszczalna |
| EMC | EN 61800-3, drugie środowisko (odporność na zakłócenia elektromagnetyczne / odporność EMC, wymagany przewód ekranowany) EN 61800-3, C3 (emisja zakłóceń elektromagnetycznych / emisja EMC) |
| Kategoria ochrony IP | IP50 / IP54 / IP65 (zgodnie z EN 60529, z zamontowanym złączem współpracującym) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | ≤100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |

(