Aktuator AG02 z interfejsem sieciowym
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
To kompaktowy actuator o wysokim momencie wyjściowym i sprawdzoną w aplikacjach przegubowo osadzoną tuleją. Elastycznośc osiągnięto dzięki interfejsowi sieciowemu oraz technologii sterowania.
Siłownik AG02 nadaje się praktycznie do wszystkich zadań pozycjonowania dzięki wysokiej gęstości mocy i wytrzymałej konstrukcji. Wał drążony umożliwia szybki i łatwy montaż na istniejącej jednostce regulacyjnej, a standaryzowane interfejsy zapewniają bezproblemową integrację z systemem sterowania.
- Łatwy montaż
- Wały drążone przelotowe do maks. Ø 14 mm
- Zintegrowany absolutny enkoder położenia na wale wyjściowym
- Zintegrowany sterownik pozycjonowania
- Zintegrowany interfejs fieldbus (opcja)
| Dane mechaniczne | |
| Waga | ~1.2 kg (Fieldbus) |
| Wałek | czarna stal |
| Obudowa | aluminium |
| Moment nominalny / prędkość | 5 Nm at 80 min-1 (i = 55.3 (70 W-M motor)) 6 Nm at 70 min-1 (i = 62.2 (70 W-M motor)) 9 Nm at 35 min-1 (i = 135.8 (70 W-M motor)) |
| Tryb pracy | S3 praca przerywana: 25% DC, 10 min. (EN 60034-1) |
| Dane elektryczne | |
| Silnik | |
| Napięcie robocze | 24 V DC ±10 % (zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, fieldbus) |
| Wejście mocy | 70 W |
| Przechowywanie parametrów | 105 cykli (dotyczy również kalibracji (tylko ABM)) |
| Prąd znamionowy | 2.9 A (max. load current i = 55.3 / i = 62.2) 2.1 A ±4 % (70 W-M motor) (max. load current i = 135.8) |
| Typ połączenia | 2× złącza wtykowe M16 (3-biegunowe, 1× pin; 12-biegunowe, 1× pin) |
| Dane systemowe | |
| Rozdzielczość | 1600 Steps/revolution (ABM position encoder) |
| Zakres przemieszczenia | ±6250 rotation(s) (ABM position encoder) |
| Warunki otoczenia pracy | |
| Temperatura otoczenia | … 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 … 60 °C |
| Wilgotność relatywna | kondensacja niedopuszczalna |
| EMC | EN 61800-3, drugie środowisko (odporność na zakłócenia / imisja) EN 61800-3, C3 (emitowane zakłócenia / emisje) |
| Kategoria ochrony IP | IP50 (opcjonalnie IP65) z zamontowanymi złączami współpracującymi (zgodnie z EN 60529) |
| Odporność na wstrząsy | 500 m/s2, 11 ms (EN 60068-2-27) |
| Odporność na wibracje | ≤100 m/s2, 5 … 150 Hz (EN 60068-2-6) |

(