KSSTI 600/80 FG3LK-AIBS
KOD PRODUCENTA: 203937
KATEGORIA: KSSTI Pojemnościowe
Producent: di-soric
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
Pojemnościowe czujniki etykiet KSSTI są doskonałym rozwiązaniem do wykrywania cienkich etykiet przezroczystych, foliowych i papierowych. Szczególnie dobrze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane są duże prędkości taśmy. Dzięki funkcji auto-teach szybko i intuicyjnie rozpoznają nowe materiały.
- Wykrywanie etykiet przezroczystych i papierowych
- Duża głębokość szczeliny dla szerokich etykiet
- Regulacja czułości za pomocą przycisku uczenia
- Automatyczne uczenie podczas pracy
- Kompensacja temperatury i wilgotności powietrza
- Statyczna zasada działania
- Oddzielna obudowa
Dane technicze
| Funkcje elektryczne | |
| Napięcie robocze | 10 … 35 V DC |
| Prąd bez obciążenia (maks.) | 70 mA |
| Wytrzymałość napięciowa izolacji | 500 V |
| Funkcje mechaniczne | |
| Długość wewnętrzna nogi | 85 mm |
| Wymiary obudowy | 24 x 36 x 100 mm |
| Długość obudowy | 100 mm |
| Wysokość obudowy | 36 mm |
| Szerokość obudowy | 24 mm |
| Materiał obudowy | Aluminium (czarne, anodowane) |
| Certyfikaty, zatwierdzenia | |
| Klasa ochrony | III, praca na niskim napięciu ochronnym |
| Funkcje ogólne | |
| Zasada działania | Pojemnościowy |
| Wykonanie | Fork |
| Seria produktowa | KSSTI Pojemnościowy |
| Wyjścia, wejścia, interfejs | |
| Wyjście przełączające | Push-pull, 200 mA, NO/NC, przełączane |
| Spadek napięcia (maks.) | 2,5 V |
| Zakres detekcji, zakres pomiarowy, granice tolerancji | |
| Rozwarcie widełek | 0,6 mm |
| Przełączanie histerezy (max.) | zależne od materiału |
| Długość etykiety | > 2 mm |
| Przestrzeń między etykietami | > 2 mm |
| Grubość etykiety | < 0,5 mm |
| Wyświetlacz, obsługa | |
| Regulacja czułości | Teach button, Remote teach |
| Warunki otoczenia | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | 0 … +60 °C |
| Typ ochrony | IP 65 |
| Połączenie elektryczne | |
| Połączenie | Złącze, M12, 4 piny |
| Akcesoria | |
| Kabel przyłączeniowy | VK … |
Pliki do pobrania

(