BWU4922 - Passive Distributor AUX, 1 x M12 cable plug, straight, 4 poles, to 1 x AUX profile cable, depth 19 mm, IP67
KOD PRODUCENTA: BWU4922
KATEGORIA: Pasywny Dystrybutor AUX
Producent: Bihl + Wiedemann GmbH
14-21 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
Pasywny rozdzielacz AUX, głębokość obudowy 19 mm, IP67, podłączenie za pomocą 1 x złącze kablowe M12, proste, 4-biegunowe, długość kabla 0,3 m, do 1 x kabla profilowego AUX, płaska konstrukcja, możliwy montaż w kanale kablowym (głębokość montażu ≥ 19 mm), do utworzenia bezpiecznego odgałęzienia 24 V AUX do kabla profilowego, zoptymalizowanego pod kątem wyjścia bezpiecznego ≤6 A
Dane technicze
| Typ | Rozdzielacz pasywny AUX |
| Przyłącze przewodu profilowanego | 1 x AUX 24 V |
| Połączenia | 1 x M12 cable plug, straight, 4 poles |
| Wewnętrzny bezpiecznik | nr |
| Przewód okrągły | 0,30 m |
| Płaskie wykonanie, możliwa instalacja w duktach kablowych | tak, głębokość: 19 mm |
| Obudowa | głębokość: 19 mm |
| Status wskaźników LED | nr |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Funkcje specjalne | for switching loads ≤6 A |
Pliki do pobrania

(