BW3513 - Pasywny rozdzielacz AUX do 1 x M12 gniazdo kabla zasilającego, prosty, 4 bieguny, głębokość 19 mm, IP67
KOD PRODUCENTA: BW3513
KATEGORIA: Pasywny Dystrybutor AUX
Producent: Bihl + Wiedemann GmbH
14-21 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Opis
Pasywny rozdzielacz AUX, głębokość obudowy 19 mm, IP67, przyłącza do kabli 1 x profil AUX do gniazda kabla zasilającego 1 x M12, proste, kodowanie T, 4 bieguny, długość kabla 1 m, wewnętrzne zabezpieczenie za pomocą bezpieczników zwłocznych 8 A do AUX, LED, płaska konstrukcja, możliwy montaż w kanale kablowym (głębokość montażu ≥ 19 mm)
Dane technicze
| Typ | Rozdzielacz pasywny AUX |
| Przyłącze przewodu profilowanego | 1 x AUX 24 V |
| Połączenia | 1 x gniazdo kabla zasilającego M12, proste, kodowanie T, 4 bieguny |
| Wewnętrzny bezpiecznik | 8 A bezpiecznik zwłoczny |
| Przewód okrągły | 1 m |
| Płaskie wykonanie, możliwa instalacja w duktach kablowych | tak, głębokość: 19 mm |
| Obudowa | głębokość: 19 mm |
| Status wskaźników LED | tak |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Funkcje specjalne | no special function |
Pliki do pobrania

(