ParCon – ZADM 034I240.0001 - Czujniki krawędziowe
KOD PRODUCENTA: 10159115
KATEGORIA: Czujniki pasma świetlnego - pomiary pozycji krawędzi i szerokości obiektów
Producent: Baumer
(netto)
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
rw@newtech.com.pl
Opis
Czujniki krawędziowe - widok boczny
  • tryb pomiaru: krawędzie, szerokość
  • 24 mm
  • <40 mm
  • pulsująca dioda
  • Teach-in
  • złącze M12 8 pinów, możliwość obrotu
  • 55 °C
  • IP 67
Dane technicze
Dane podstawowe
typ tryby pomiarowe: krawędzie, długości
rozmiar pola pomiarowego 24 mm
odległość pomiarowa (do obiektu) < 40 mm
częstotliwość pomiarowa 1800 Hz
rozdzielczość < 0.05 mm
powtarzalność 0.05 mm
najmniejszy rozpoznawany obiekt 1 mm
błąd liniowości ± 0.4 mm (S = 0 ... 40 mm)
± 0.2 mm (S = 20 ... 40 mm)
zasilanie przy rozruchu LED zielona
wskaźnik stanu wyjścia LED żółta
źródło światła pulsująca dioda podczerwieni
długość fali 880 nm
ustawialne Teach-in
Dane elektryczne
czas odpowiedzi < 0.5 ms
zakres napięcia zasilania +Vs 12 … 28 VDC
maksymalny pobór prądu przy braku obciążenia 120 mA
obwód wyjściowy analog
sygnał wyjściowy 4 ... 20 mA
zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją tak, Vs względem GND
zabezpieczenie przeciwzwarciowe tak
Dane mechaniczne
długość / średnica 34 mm
typ prostokątny, widok z boku
materiał obudowy aluminium
czoło (optyka) Glass
typy przyłączy konektor M8 4 pin
Warunki środowiskowe
temperatura pracy 0 … +55 °C