OG050U.L-GW1O.7WL - Czujniki widełkowe
KOD PRODUCENTA: 11229522
KATEGORIA: Czujniki obecności/detekcji - Czujniki laserowe - Czujniki widełkowe
Producent: Baumer
Produkt występuje w kategoriach:
(netto)
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
rw@newtech.com.pl
Opis
Czujniki widełkowe
  • czujnik typu bramka - nadajnik
  • 50 mm
  • czerwona laserowa dioda pulsująca
  • Push-Pull
  • potencjometr / IO-Link
  • złącze M8, 3 piny
  • -25 ... 60 °C
  • IP 67
Dane technicze
Dane podstawowe
typ czujnik typu nadajnik odbiornik
wielkość obiektu > 0.1 mm
powtarzalność 0.01 mm
czas odpowiedzi / czas uwolnienia < 0.1 ms
histereza < 0.05 mm
usawanie czułości Potencjometer, 270°
IO-Link
źródło światła pulsująca dioda laserowa
długość fali 670 nm
klasa lasera 1
wskaźnik świetlny LED żółta
Interfejs komunikacyjny
IO-Link tak
interfejs IO-Link V1.1
Dane elektryczne
częstotliwość przełączania 5000 Hz , domyślnie
2000 Hz
1000 Hz
10000 Hz
zakres napięcia zasilania +Vs 10 … 30 VDC
maksymalny pobór prądu przy braku obciążenia 30 mA
wyjście funkcyjne light / dark operate przełączalne
obwód wyjściowy push-pull / IO-Link
spadek napięcia Vd < 2.8 VDC
wyjście prądowe < 200 mA
zabezpieczenie przeciwzwarciowe tak
zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją tak
Dane mechaniczne
długość / średnica 70 mm
Widelec długości Sb 50 mm
wysokość / długość 80 mm
głębokość penetracji 55 mm
głębokość 10 mm
typ U profile
materiał obudowy die-cast zinc
typy przyłączy konektor M8, 3 pin
Warunki środowiskowe
temperatura pracy -25 … +60 °C