O300H.SL-GW1J.PVNV - Bariery optyczne SmartReflect
KOD PRODUCENTA: 11179008
(netto)
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
rw@newtech.com.pl
Opis
Bariery optyczne SmartReflect - wykonanie higieniczne
  • 30 … 250 mm
  • pulsujaca czerwona LED
  • push-pull
  • Teach-in i IO-Link
  • złącze M8, L=200 mm
  • -10 … 60 °C
  • IP 68/69K & proTect+
Dane technicze
Dane podstawowe
typ bariera świetlna
specjalny typ wykonanie higieniczne
wersja detekcja standardowych obiektów
źródło światła pulsująca dioda laserowa
pozycja tła Sde 30 … 250 mm
Zakres skanowania Sa 90% ... 85% Sde
powtarzalność < 0.1 mm przy 100 mm
zasilanie przy rozruchu LED zielona
wskaźnik świetlny LED żółta
ustawianie odległości wykrywania Teach-in i IO-Link
klasa lasera 1
odległość przy powiększaniu 400 mm
długość fali 656 nm
tłumienie oddziaływania wzajemnego tak
wyrównanie osi optycznej < 2°
Dopuszczenia / certyfikaty Ecolab
Test odporności materiału ECOLAB pozytywny
Dane elektryczne
czas odpowiedzi / czas uwolnienia < 0.25 ms
zakres napięcia zasilania +Vs 11 … 30 VDC
maksymalny pobór prądu przy braku obciążenia 30 mA
typowy pobór prądu 25 mA
spadek napięcia Vd < 2.5 VDC
wyjście funkcyjne light / dark operate
obwód wyjściowy push-pull
wyjście prądowe < 100 mA
zabezpieczenie przeciwzwarciowe tak
zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją tak
Dane mechaniczne
długość / średnica 16.5 mm
wysokość / długość 34.6 mm
głębokość 28.7 mm
typ prostokątna
materiał obudowy stal nierdzewna 1.4404 (V4A)
czoło (optyka) PMMA
typy przyłączy Przewód z konektorem M8, L=200 mm
Warunki środowiskowe
klasa ochrony IP 68/69K & proTect+
temperatura pracy -10 … +60 °C