O200.GR.F-GW1J.72NV/E026 - Dyfuzyjne czujniki z eliminacją wpływu tła
KOD PRODUCENTA: 11210291
KATEGORIA: Fotoelektryczne czujniki miniaturowe - Czujniki miniaturowe
Producent: Baumer
(netto)
7-14 dni
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
rw@newtech.com.pl
Opis
Dyfuzyjne czujniki z eliminacją wpływu tła - miniaturowa obudowa
  • eliminacja wpływu tła
  • 8 … 13,5 mm
  • pulsująca dioda Pinpoint LED
  • push-pull
  • Teach-in i IO-Link
  • tuleja (stal nierdzewna)
  • ącze M8 4 piny, L=200 mm
  • -25 ... 50 °C
  • IP 67
Dane technicze
Dane podstawowe
typ tłumienie tła
wersja stała ostrość
źródło światła pulsująca czerwona dioda LED
odległość wykrywania Tw 8 … 13.5 mm
zakres działania Tb 3 … 15 mm
najmniejszy rozpoznawalny obiekt 0.05 mm przy 10 mm
zasilanie przy rozruchu LED zielona
wskaźnik położenia / zabrudzenia soczewki Migający wskaźnik wyjścia
wskaźnik stanu wyjścia LED żółta
ustawianie odległości wykrywania Teach-in i IO-Link
długość fali 644 nm
tłumienie oddziaływania wzajemnego tak
wyrównanie osi optycznej < 1,5°
Dane elektryczne
czas odpowiedzi / czas uwolnienia < 0.25 ms (Tryb wysokiej prędkości)
zakres napięcia zasilania +Vs 10 … 30 VDC
maksymalny pobór prądu przy braku obciążenia 40 mA (@ 10 VDC)
typowy pobór prądu 16 mA (@ 24 VDC)
spadek napięcia Vd < 2 VDC
wyjście funkcyjne light / dark operate
obwód wyjściowy push-pull
wyjście prądowe < 50 mA
zabezpieczenie przeciwzwarciowe tak
zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją tak
Interfejs komunikacyjny
interfejs IO-Link V1.1
rodzaj portu IO-Link Klasa A
szybkość transmisji danych 230,4 kBaud (COM 3)
czas cyklu ≥ 0.6 ms
długość danych procesowych 32 Bit
struktura danych procesowych Bit 0 = SSC1 (obecność)
Bit 2 = jakość
Bit 3 = alarm
Bit 5 = SSC4 (licznik)
Bit 16-31 = pomiar 16 Bit
dodatkowe dane Excess gain
Operating cycles
Device temperature
Dane mechaniczne
długość / średnica 8 mm
wysokość / długość 25.1 mm
głębokość 14.1 mm
typ prostokątna
montaż mechaniczny Tuleja gładka (stal nierdzewna)
materiał obudowy plastik (ASA, PMMA)
czoło (optyka) PMMA
typy przyłączy Przewód z konektorem M8 4 pin, L=200 mm
charakterystyka kabli PVC / PVC 4 x 0,08 mm²
Warunki środowiskowe
klasa ochrony IP 67
temperatura pracy -25 … +50 °C