Czujnik ciśnienia Precont® S70
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Koszt dostawy: 20 PLN
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
Uszczelka z metalową membraną dla zastosowań do 370°C
Zalety
- Wysoka precyzja pomiaru ciśnienia -1 ... 400 bar, względny i bezwzględny
- Do 40-krotnej odporności na przeciążenia
- Temperatura procesu od -40 ° C do + 370 ° C
- Wytrzymała konstrukcja - bezobsługowa
- Elektroniczny obrotowy o 330 stopni
- 2-przewodowa technologia 4 ... 20mA lub 3-przewodowa 0 ... 10V
- 2 wyjścia przełączające PNP
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- Szybka regulacja za pomocą kombinacji klawiszy lub regulacja kierowana za pomocą wyświetlacza LED
- Ochrona hasła
- Certyfikat do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem
Opis zastosowań
Precont® S70 jest stosowany we wszystkich dziedzinach postępowania i techniki procesowej.
Doskonałe właściwości, takie jak wytrzymałość na ciśnienie, wysoka odporność chemiczna, ochrona przed korozją i niewrażliwość na wstrząsy termiczne pozwalają na zastosowanie w najtrudniejszych warunkach do pomiaru gazów, par i cieczy.
Ciśnienie procesowe jest przykładane do metalicznej membrany uszczelnienia przeponowego i jest przenoszone przez olej roślinny do umieszczonej za nią ceramicznej lub metalicznej membrany odpowiedniego czujnika pomiarowego. Dzięki temu osiąga się rozszerzenie dopuszczalnego zakresu temperatur procesu do -40 ... + 370 ° C.
| Zasilanie pomocnicze | |
| Sygnał wyjściowy 4 do 20 mA (z wyświetlaczem) | 14,5 V do 45 V DC |
| Sygnał wyjściowy 4 do 20 mA (bez wyświetlacza) | 10,5 V do 45 V DC |
| Sygnał wyjściowy 0…10 V | 14,5 V do 45 V DC |
| Pobór prądu | |
| 2-przewodowe 4 do 20 mA | ≤ 22mA (PNP-Schaltausgänge im Leerlauf) |
| 3-przewodowe 0 do 10 V | ≤ 10mA (PNP-Schaltausgänge im Leerlauf) |
| 2 × wyjście przełączające PNP | |
| Funkcja | PNP-schaltend auf +Vs |
| Prąd wyjściowy | ≤ 250mA Strombegrenzt Kurzschlussfest |
| Dokładność pomiaru | |
| Odchylenie charakterystyki | ≤ ±0,2% FS ≤ ±0,5% FS Abhängig vom Sensorelement |
| Dryft długoterminowy | ≤ ±0,2% FS/Jahr nicht kumulativ |
| Odchylenie temperatury | W zależności od średnicy membrany, elementu czujnikowego, cieczy wypełniającej i separatora membranowego |
| Materiały | |
| Membrana (mająca kontakt z medium) | Stahl 1.4432 (316L) Stahl 1.4571 (316Ti) (optional) Hastelloy (optional) Titan (optional) Beschichtung Gold/Rhodium usw. abhängig vom verwendeten Druckmittler |
| Przyłącze procesowe (mające kontakt z medium) | Stahl 1.4404 (316L) Stahl 1.4571 (316Ti) (optional) Hastelloy (optional) Titan (optional) Abhängig vom verwendeten Druckmittler |
| Obudowa przyłączeniowa | CrNi-Stahl PBT Polybutylenterephtalat POM – Polyoxymethylen (Delrin®) |
| Warunki otoczenia | |
| Temperatura otoczenia | -40°C do +85°C |
| Temperatury procesu | -90°C do +400°C |
| Zakresy ciśnienia procesu | -1bar do +400bar |
| Wyłącz | 30:1 |
| Stopień ochrony | IP65 / IP67 (EN/IEC 60529) |

(