Czujnik ciśnienia Precont® S40
KOD PRODUCENTA: -
KATEGORIA: Czujniki ciśnienia z wyświetlaczem
Producent: ACS Control System
Produkt na zamówienie
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
W chwili obecnej produkt nie jest dostępny w naszym magazynie.
Po złożeniu zamówienia, powiadomimy o przewidywanym terminie realizacji danego produktu.
Szybka wysyłka
Koszt dostawy: 20 PLN
Koszt dostawy: 20 PLN
Masz pytania o produkt?
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
Zapytaj doświadczonego konsultanta:
Opis
Membrana ceramiczna do zastosowań higienicznych
Zalety
- Wysoce precyzyjny pomiar ciśnienia -1 ... 60 bar, względny i bezwzględny
- Do 40-krotnej odporności na przeciążenia
- Temperatura procesu od -40 ° C do + 125 ° C
- Wytrzymała konstrukcja - bezobsługowa
- 2-przewodowa technologia 4 ... 20mA lub 3-przewodowa 0 ... 10V
- 2 wyjścia przełączające PNP
- 4-cyfrowy wyświetlacz LED
- Szybka regulacja za pomocą kombinacji klawiszy lub regulacja za pomocą wyświetlacza LED
- Ochrona hasła
- Certyfikacja do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem
Opis zastosowań
Precont® S40 jest stosowany we wszystkich dziedzinach postępowania i techniki procesowej.
Doskonałe właściwości, takie jak wytrzymałość na ciśnienie, wysoka odporność chemiczna, ochrona przed korozją i niewrażliwość na wstrząsy termiczne pozwalają na zastosowanie w najtrudniejszych zastosowaniach do pomiaru gazów, par i cieczy.
Dane technicze
| Zasilanie pomocnicze | |
| Sygnał wyjściowy 4 do 20 mA (z wyświetlaczem) | 14,5 V do 45 V DC |
| Sygnał wyjściowy 4 do 20 mA (bez wyświetlacza) | 10,5 V do 45 V DC |
| Sygnał wyjściowy 0 do 10 V | 14,5 V do 45 V DC |
| Pobór prądu | |
| 2-przewodowe 4 do 20 mA | ≤ 22mA (PNP-Schaltausgänge im Leerlauf) |
| 3-przewodowe 0 do 10 V | ≤ 10mA (PNP-Schaltausgänge im Leerlauf) |
| 2 × wyjście przełączające PNP | |
| Funkcja | PNP-schaltend auf +Vs |
| Prąd wyjściowy | ≤ 250mA Strombegrenzt Kurzschlussfest |
| Dokładność pomiaru | |
| Odchylenie charakterystyki | ≤ ±0,05% FS ≤ ±0,1% FS ≤ ±0,2% FS |
| Dryft długoterminowy | ≤ ±0,1% FS/Jahr nicht kumulativ |
| Odchylenie temperatury | ≤ ±0,15% FS/10K (Zero/Span) |
| Materiały | |
| Membrana (mająca kontakt z medium) | Ceramika AL2O3 / 99,9% |
| Przyłącze procesowe (mające kontakt z medium) | Stal 1.4404 (316L) Stal 1.4571 (316Ti) |
| Obudowa przyłączeniowa | CrNi-Stahl PBT Polybutylenterephthalat POM – Polyoxymethylen (Delrin®) |
| Uszczelnienia (mające kontakt z medium) | FPM – Fluorelastomer (z.B. Vition®) EPDM – Ethylen-Propylen-Dienmonomer CR – Chloroprenkautschuk (Neopren®) FFKM – Perfluorelastomer (Kalrez®) NBR – Nitril-Butadien-Kautschuk |
| Warunki otoczenia | |
| Temperatura otoczenia | -40°C do +85°C |
| Temperatury procesu | -40°C do +125°C |
| Zakresy ciśnienia procesu | -1bar do +60bar |
| Wyłącz | 30:1 |
| Stopień ochrony | IP65 / IP67 (EN/IEC 60529) |
Pliki do pobrania

(