Rozwiń swój biznes dzięki automatyce przemysłowej
  • Jesteśmy na rynku od 1993 r.
  • Zrealizowaliśmy ponad 150 tyś. zamówień
  • Profesjonalnie doradzamy klientom
Jesteś tutaj: Producenci » Partnerzy i dostawcy

Partnerzy i dostawcy

Jesteś tutaj: Producenci » Partnerzy i dostawcy
Baumer
Baumer

Newtech Engineering jest oficjalnym przedstawicielem firmy Baumer w Polsce. Firma zaliczana jest do światowych liderów w produkcji automatyki przemysłowej.  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra inżynierska, bogato wyposażone zaplecze techniczne oraz szwajcarska precyzja gwarantują dostawę urządzeń na najwyższym światowym poziomie.

SIKO GmbH
SIKO GmbH

Firma SIKO została założona w 1963 roku przez dr inż. Güntera Wandresa w miejscowości Buchenbach. Od początku istnienia jej dewizą jest jakość i precyzja. W chwili obecnej firma produkuje całą gamę innych urządzeń pomiarowych takich jak: przetworniki obrotowo-impulsowe, mierniki linkowe, szereg programowalnych wyświetlaczy współpracujących z przetwornikami, silniki pozycjonowania osiowego, inklinometry.

MTS Sensors
MTS Sensors

Precyzja, stabilność, czy powtarzalność pomiaru to tylko niektóre synonimy marki MTS Sensors (Temposonics) w świecie pomiaru przesunięć liniowych. To właśnie wysoka jakość od wielu lat jest priorytetem dla światowego lidera w dziedzinie produkcji absolutnych enkoderów liniowych, jakim bez wątpienia jest firma MTS.

Vögtlin Instruments GmbH
Vögtlin Instruments GmbH

Firma Voegtlin istnieje od 1986 roku i od tego czasu nieustannie dostarcza zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań dla zadań precyzyjnego pomiaru przepływu gazów i sterowania. Lata doświadczeń na polu różnych aplikacji przekładane są bezpośrednio na korzyści dla użytkowników.

di-soric
di-soric

di-soric przez ponad 30 lat specjalizuje się w rozwoju i produkcji rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Umocnił swoją pozycje na rynku dzięki własnym rozwiązaniom takim jak min. czujniki widełkowe i kątowe, oświetlenie maszynowe i wizyjne oraz rozwojowi działu systemów wizyjnych tworzonych pod wymagania klienta.

KEM - Kueppers Elektromechanik
KEM - Kueppers Elektromechanik

Firma KEM posiada ponad 45-letnie doświadczenie na polu pomiarów przepływu, połączone z wdrażaniem i rozwojem innowacyjnych i nowoczesnych produktów specjalizowanych. Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim wspaniałym produktom oraz indywidualnie zorientowanym usługom.

MOLLET
MOLLET

Firma Mollet bazując na swoim już prawie 30-letnim doświadczeniu oferuje czujniki do pomiaru poziomu materiałów sypkich oraz urządzenia zabezpieczające proces załadunku silosów.

Produkty firmy Mollet przeznaczone są do detekcji minimalnego i maksymalnego poziomu materiałów sypkich takich jak: pyły, proszki, granulaty, materiały ziarniste.

SWR engineering
SWR engineering

SWR Engineering – lider na rynku pomiarów materiałów sypkich - od ponad 17 lat dostarcza na rynek urządzenia wykorzystujące zjawiska mikrofalowe. Pomiar ilości transportowanego materiału, pomiar jego wilgotności czy też tylko detekcja tego przepływu to dla firmy SWR codzienna praca.

Kiepe GmbH
Kiepe GmbH

Kiepe to wiodący producent wysokiej klasy urządzeń do monitorowania i kontroli przenośników taśmowych. Urządzenia te spełniają wysokie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa obsługi i urządzeń. Są zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach.

Obudowy o dużej wytrzymałości wykonane między innymi z aluminium sprawdzają się w wymagających aplikacjach.

APM Automation Solutions
APM Automation Solutions

APM Automation Solutions Ltd. jest wiodącym producentem urządzeń do pomiaru poziomu i objętości. Flagowy produkt, 3DLevelScanner, reprezentuje nową rodzinę przyrządów rozwiązujących problem pomiaru poziomu i objętości materiałów sypkich składowanych w silosach, jak również w zbiornikach otwartych.

EMX industries inc.
EMX industries inc.

Firma EMX Industries, Inc. została założona w 1987 roku. Podstawowym celem firmy była produkcja i dostarczanie systemów kontroli dostępu opartych na produkowanych przez firmę czujnikach oraz nadrzędnych jednostkach kontroli.

Poza systemami kontroli dostępu firma produkuje specjalizowane i zaawansowane technicznie czujniki dla automatyzacji procesów produkcyjnych.

Bihl + Wiedemann GmbH
Bihl + Wiedemann GmbH

Firma Bihl+Wiedemann jest dostawcą urządzeń automatyki, związanych z technologią sterowania maszynami oraz całymi liniami technologicznymi, w oparciu o sieć przemysłową As-Interface.

Firma jako pierwsza wprowadziła i uzyskała certyfikację nowego standardu sieci AS-I v.3.0, dzięki któremu możliwe jest szybsze przesyłanie danych analogowych oraz diagnostyka całej sieci z poziomu jednostki sterującej.

Haake Technik
Haake Technik

W ofercie firmy Haake Technik znajdują się urządzenia dotykowe oraz systemy kontroli dostępu (kluczowe). Wszystkie komponenty systemów HST wykonane są ze stali nierdzewnej i zapewniają pełną ochronę dostępu.

Duometric
Duometric

DUOmetric oferuje szeroką gamę barier optycznych. Dzięki kompaktowej budowie mogą być zamontowane nawet w ograniczonej przestrzeni. System jest modułowy i zorientowany na potrzeby klienta.

Proxitron
Proxitron

Proxitron to firma o zasięgu globalnym, działająca w dziedzinie technologii czujników z ponad 35-letnim doświadczeniem. Projektują i produkują wyłącznie w Niemczech. Produkcja w tym kraju pozwala zagwarantować im najwyższe standardy. Projektują urządzenia w oparciu o potrzeby klienta i dążą do dostosowania sprawdzonego, standardowego produktu tak, aby pasowały do najbardziej wymagających aplikacji.

ACS Control System
ACS Control System

Proponuje indywidualne rozwiązania - na całym świecie!
ACS- CONTROL- SYSTEM GmbH oferuje rozwiązania dostosowane do wymagań klienta, wykorzystując całą swoją wiedzę technologiczną z zakresu pomiaru i kontroli.

Flagowymi produktami firmy są czujniki ciśnienia oraz pojemnościowe czujniki poziomu. ACS-CONTROL-SYSTEM może być dla Ciebie partnerem w zakresie doboru innowacyjnej aparatury do pomiaru poziomu napełnienia, poziomu wody, pomiaru ciśnienia, temperatury i przepływu.

eddylab
eddylab

Eddylab to nowoczesna firma, która z pasją rozwija, projektuje i produkuje czujniki do pomiaru odległości i pozycji oraz dostarcza integralne rozwiązania systemowe.

Oprócz standardowej linii produktów, które posiada w magazynie do zastosowań w przemyśle, posiada również czujniki na zamówienie. Eddylab w ścisłej współpracy z klientami opracowuje ultra precyzyjne czujniki zgodne z mottem "czujniki stworzone aby działać".

ifm electronic
ifm electronic

ifm electronic

ifm electronic oferuje produkty i systemy do automatyzacji procesów technologicznych. Szeroki wybór naszych urządzeń z zakresu sensoryki, techniki sterowania i sieci przemysłowych pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych w każdej branży. Gwarantujemy najwyższą jakość, popartą ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie automatyzacji systemów.

Mechan Controls Ltd
Mechan Controls Ltd

Firma Mechan Controls powstała na początku lat siedemdziesiątych XX wieku i zajmuje się projektowaniem oraz produkowaniem elementów osłon zabezpieczających do maszyn eksploatowanych w trudnych warunkach środowiskowych panujących w branży produkcji puszek.