Rozwiń swój biznes dzięki automatyce przemysłowej
  • Jesteśmy na rynku od 1993 r.
  • Zrealizowaliśmy ponad 150 tyś. zamówień
  • Profesjonalnie doradzamy klientom
Jesteś tutaj: Nowości produktowe

Nowości produktowe

Jesteś tutaj: Nowości produktowe
MechanControls - nowy partner firmy Newtech Engineering MechanControls - nowy partner firmy Newtech Engineering

Mamy przyjemność poinformować, że firma Newtech Engineering Sp. z o.o. została oficjalnym partnerem firmy Mechan Controls Ltd w Polsce.

Oznacza to uzupełnienie naszej oferty o bezkontaktowe wyłączniki bezpieczeństwa, dostępne w szerokiem zakresie wykonań mechanicznych i aplikacyjnych.

AS-Interface – nowa generacja i znacznie większe możliwości! AS-Interface – nowa generacja i znacznie większe możliwości!

ASi-5 – Twoja prosta droga to cyfrowej przyszłości.

ASi-5 jest najnowszą odsłoną AS-Interface, globalnego i uznanego standardu sieciowego dla najniższego, czy też pierwszego, poziomu automatyzacji. ASi łączy czujniki i urządzenia wykonawcze ze sterownikiem, wykorzystując tyko jeden, dwużyłowy i nieekranowany, płaski przewód. Żółty przewód ASi przesyła dane i dostarcza zasilania w tym samym czasie do wszystkich urządzeń podrzędnych.

Miniaturowe czujniki laserowe O300 do precyzyjnego wykrywania bardzo małych obiektów i szczelin Miniaturowe czujniki laserowe O300 do precyzyjnego wykrywania bardzo małych obiektów i szczelin

Nowe miniaturowe czujniki laserowe O300 z IO-Link firmy Baumer są wyspecjalizowane w zakresie niezawodnego wykrywania bardzo małych obiektów i szczelin. Dzięki wiązce lasera, która skupia się w granicach 0,1 mm i wysokiej dokładności powtarzania wynoszącej 0,1 mm, obiekty mogą być bardzo dokładnie pozycjonowane i precyzyjnie kontrolować procesy.

Czujniki Temposonics® z serii T teraz z wyjściem SSI Czujniki Temposonics® z serii T teraz z wyjściem SSI

Czujniki serii T, opracowane specjalnie dla obszarów zagrożonych wybuchem, zostały rozszerzone o wyjście SSI, które, podobnie jak inne wyjścia CANBus i Analog, posiadają certyfikat Ex.

Masowe przepływomierze serii red-y compact 2 zdobywcą nagrody Flow Control Innovation Award 2016! Masowe przepływomierze serii red-y compact 2 zdobywcą nagrody Flow Control Innovation Award 2016!

Magazyn Flow Control śledzi zmiany i nagradza producentów przepływomierzy i innych urządzeń związanych z kontrolą/pomiarem własności cieczy i gazów od ponad dwóch dekad. Każdego roku Flow Control prezentuje najnowsze osiągnięcia I osiągnięcia technologiczne bazując na otwartych nominacjach i procesie głosowania wśród czytelników I użytkowników.

 

 

Elektroniczny wyświetlacz MA508/1  Quasi-absolutny, zasilany bateryjnie wyświetlacz LCD, odporna metalowa obudowa Elektroniczny wyświetlacz MA508/1 Quasi-absolutny, zasilany bateryjnie wyświetlacz LCD, odporna metalowa obudowa

Do obecnej oferty przyrządów do pomiaru długości, kąta obrotu i prędkości obrotowej SIKO dołączył nowy wyświetlacz MA508/1 .Nowy zasilany bateryjnie wyświetlacz z serii MA508/1 – w pełni programowalny i całkowicie autonomiczny.

Przepływomierze i regulatory masowe red-y compact - jedyne na świecie zasilane standardowymi bateriami AA !!! Przepływomierze i regulatory masowe red-y compact - jedyne na świecie zasilane standardowymi bateriami AA !!!

Jedyne na rynku przepływomierze masowe z zasilaniem bateryjnym zostały wyposażone w nowy wyświetlacz i szereg cech aplikacyjnych zapewniających jeszcze większą uniwersalność zastosowania.

Czujnik liniowy PosCon3D - Produkt Roku 2016 CE w kategorii Czujniki bezkontaktowe Czujnik liniowy PosCon3D - Produkt Roku 2016 CE w kategorii Czujniki bezkontaktowe

Nowy produkt firmy Baumer – PosCon3D zdobył I miejsce w konkursie Produkt Roku 2016 w kategorii czujniki bezkontaktowe, organizowanym corocznie przez gazetę Control Engineering.

 

 

Jest to dowód na to że produkt ten stanowi najmocniejszy punkt w swojej klasie produktowej. Cechy jakimi się on charakteryzuje były poprzednio zarezerwowane dla zaawansowanych pomiarowych systemów laserowych.

ZMIANY W SERII red-y compact ZMIANY W SERII red-y compact

Firma Voegtlin zmienia wygląd i funkcjonalność przepływomierzy i regulatorów przepływu serii red-y compact. Te jedyne na rynku przepływomierze masowe z zasilaniem bateryjnym zostały wyposażone w nowy wyświetlacz i szereg cech aplikacyjnych zapewniających jeszcze większą uniwersalność zastosowania.

Współpraca z firmą DUOmetric AG! Współpraca z firmą DUOmetric AG!

Newtech Engineering rozpoczął współpracę z niemieckim producentem barier optycznych DUOmetric.