Rozwiń swój biznes dzięki automatyce przemysłowej
  • Jesteśmy na rynku od 1993 r.
  • Zrealizowaliśmy ponad 150 tyś. zamówień
  • Profesjonalnie doradzamy klientom

Czujniki wizyjne

Model
cechy kodów i tekstu
rozdzielczość
interfejs procesu
soczewki
porównanie cech
oświetlenie
VeriSens seria ID
Ilość produktów: 0
Jednym z ciekawych i nowoczesnych rozwiązań detekcyjnych są czujniki wizyjne. Rozwiązania tego typu, takie jak VeriSens seria ID, doskonale zastępują tradycyjne i drogie systemy kamer.

VeriSens seria ID – zastosowanie w branży przemysłowej

Stworzenie grupy detektorów określanych jako czujniki wizyjne możliwe było dzięki rozwojowi techniki i miniaturyzacji rozwiązań. Co warte podkreślenia, nowoczesne rozwiązania tego typu nie tylko skutecznie zastępują tradycyjne systemy kamer, ale także posiadają wiele dodatkowych możliwości, a ich konfiguracja jest dużo mniej skomplikowana. Jednym z ciekawych rozwiązań z dziedziny czujników wizyjnych jest z pewnością rodzina detektorów VeriSens serii ID. Wyróżniaja się ona prostą budową, dużą szybkością działania do nawet 100 obrazów na sekundę, łatwą konfiguracją i dobrze zabezpieczoną obudową w standardzie IP67 lub IP69K. Co ważne, urządzenia tej serii dedykowane są do kontroli i odczytu różnego rodzaju kodów kreskowych 1D i 2D oraz tekstów z wykorzystaniem modułów OCR i OCF.

VeriSens seria ID – kupuj u fachowców

Bez wątpienia możliwości, jakie dają czujniki wizyjne VeriSens serii ID mogą być wykorzystane w bardzo wielu aplikacjach, służących np. do kontroli kodów kreskowych, dat ważności czy numerów seryjnych. Do ich zakupu nakłaniają także inne cechy – takie jak kompaktowe rozmiary, łatwość montażu oraz niska cena. Mimo to zakup czujników wizyjnych, takich jak VeriSens ID zawsze powinien być dokonywany w fachowych sklepach – takich jak Newtech.com.pl. Tylko bowiem u takich dostawców możemy liczyć na dostępność pełnego asortymentu urządzeń, które różnią się bardzo wieloma szczegółowymi parametrami pracy. Co więcej, nasz sklep zapewnia także fachowe wsparcie, które pozwala na szybkie wdrożenie konkretnego rozwiązania w danej firmie, oraz niskie ceny, które dodatkowo zachęcają do transakcji. Sprawdź już dziś, jakie typy czujników wizyjnych VeriSens znajdziesz w naszej ofercie!