Rozwiń swój biznes dzięki automatyce przemysłowej
  • Jesteśmy na rynku od 1993 r.
  • Zrealizowaliśmy ponad 150 tyś. zamówień
  • Profesjonalnie doradzamy klientom

Warsztaty - Rozszerzona rzeczywistość dla maszyn specjalistycznych

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty: ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ DLA POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH

 

Termin: 26 maj 2017 (9.00 - 18.00)   Miejsce: Hotel OSSA, Rawa Mazowiecka

 

Warsztaty, prelekcje, piknik, a przy tym wymiana doświadczeń... Taki cel przyświeca organizatorom warsztatu Rozszerzona rzeczywistość dla pojazdów specjalistycznych w Rawie Mazowieckiej! A to zaledwie nieliczne z atrakcji, które czekają na Państwa w trakcie tego niezwykłego wydarzenia.

 

Serdecznie zapraszamy na jednodniowy warsztat, podczas którego eksperci przedstawią rozwiązania w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań dla maszyn mobilnych. Tematem przewodnim będzie innowacyjna Kamera O3M, czyli autonomiczny system informowania o kolizji. Urządzenie monitoruje obszar pracy wokół maszyny, wykrywa obiekty i ostrzega kierowcę przed kolizjami. Dzięki swoim funkcjonalnościom, produkt zdobywa uznanie na całym świecie.

 

Jednym z tematów konferencji będą przetworniki liniowe MTS, których zadaniem jest pomiar wysunięcia siłowników zainstalowanych w pojazdach. Wymogiem dzisiejszych czasów jest aby maszyny (np. rolnicze) pracowały w trybie automatycznym, żeby to było możliwe niezbędnym jest znać aktualne ułożenie maszyny (pozycje ramion i ich wysuw itd.) Sensoryka stosowana w aplikacjach mobilnych musi spełniać rygorystyczne normy oraz być odporna na ciężkie warunki pracy jak brud i wstrząsy.

 

Wszystkie te wymogi spełniają również, specjalnie zaprojektowane do aplikacji mobilnych, enkodery firmy SIKO. Dzięki zastosowaniu różnych technologii enkodery te mierzą długość, kąt obrotu, wychylenie, prędkość obrotową oraz liniową, a wykonania redundantne z certyfikatem SIL2 można stosować w aplikacjach o najwyższych wymaganiach bezpieczeństwa. Podczas warsztatów pokażemy przede wszystkim enkoder liniowy, który można zabudować wewnątrz teleskopowego siłownika.

 

Nie może Państwa zabraknąć w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia!

 

Agenda warsztatów:

 

9:00 - 10:00 Rejestracja gości
10:00 - 10:15 Przywitanie gości Aleksandra Banaś, Prezes Zarządu ifm electronic sp. z o.o.
10:15 - 10:45 Idea rozszerzonej rzeczywistości w pojazdach specjalistycznych Ekspert Future Processing sp. z o.o.
10:45 - 11:15 Pomiar pozycji siłowników w aplikacjach mobilnych Mateusz Gimza, Newtech Engineering Sp. z o.o.
11:15 - 12:15 Rozwiązania technologiczne kamery O3M cz. I Mateusz Gomółka, Inżynier projektu ifm electronic sp. z o.o.
12:15 - 12:45 PRZERWA KAWOWA
12:45 - 13:45 Rozwiązania technologiczne kamery O3M cz. II Mateusz Gomółka, Inżynier projektu ifm electronic sp. z o.o.
13:45 - 14:15 Specjalne wykonania enkoderów do zastosowań mobilnych Radosław Wieczorek, Newtech Engineering Sp. z o.o.
14:15 - 15:15 PRZERWA - GRILL
15:15 - 18:00 Prezentacja możliwości kamery O3M - pokaz na żywo Mateusz Gomółka, Inżynier projektu ifm electronic sp. z o.o.

 

 

MIEJSCE:
Hotel OSSA, Ossa 1, 96-200 Rawa Mazowiecka

 

 

Ilość miejsc ograniczona

 

* - pola obowiązkowe
Imię i Nazwisko *:
Adres email *:
Nazwa firmy:
Stanowisko:
Telefon:
Dodatkowe informacje:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celach marketingowych, statystycznych i prowadzenia korespondencji oraz umieszczenie ich w bazie danych przez Newtech Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sowińskiego 3, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. Nr 133, poz. 883).
Wyrażam zgodę na telefoniczne kontaktowanie się ze mną przez firmę Newtech Engineering Sp. z o.o. w celu prowadzonych działań w ramach marketingu bezpośredniego. Przedmiotowa zgoda obejmuje zgodę na używanie przez Newtech Engineering Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych, w szczególności ww. adresu poczty elektronicznej.
Zapisanie się na Konferencję oraz wzięcie w niej udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku uczestników do celów promocyjnych firmy Newtech Engineering Sp. z o.o.
Przed wysłaniem formularza prosimy o wprowadzenie wszystkich wymaganych danych.